Znalezienie zastępstwa dla Rajdu Chile 2020 nadal możliwe
ADAC Opel e-Rally Cup z 20 elektrycznymi Oplami Corsa
Oczekujemy na najnowszą generację samochodów Rally 3
Toyota zaprezentuje rajdowego Yarisa z napędem na przednią oś podczas Tokyo Auto Salon 2020
Skoda wycofuje się z WRC
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, SJS MaxiOes

Na żywo z 3. SJS MaxiOes7 – pod hasłem “zaczynamy karierę”!

W najbliższą sobotę serwis Rajdy24.pl przeprowadzi dla Was dziesiątą, filmową relację na żywo z zawodów. Transmitowaliśmy już trzy rundy RSMP, trzy rundy RSMŚl (w tym dwie) HRPP oraz dwie rundy Szuter Cup i jeden rajd amatorski (Rajdy24 Cup). Teraz przyszedł czas na 3. SJS MaxiOes7 w Czernichowie. Z racji tego, iż jest to nasz mały “jubileusz”, mamy dla Was kilka atrakcji!

Po pierwsze, będzie to relacja tematyczna. Hasłem soboty będzie “zaczynamy karierę”. Liczymy na Waszą obecność w relacji, która będzie poświęcona przede wszystkim początkom kariery: jak rozpocząć jazdę, jak szukać sponsorów, co zrobić aby wybudować pierwszy samochodów rajdowy, i w końcu – jak być coraz lepszym w fachu kierowcy czy pilota. Liczymy na Wasze pytania!

Drugą niespodzianką będą konkursy. Mamy dla Was trochę nagród od naszego partnera, AVIA Silesia Oil. Chętnie je rozdamy! 🙂

Zachęcamy do udostępniania tej wiadomości na Facebooku, a także zawołania swoich znajomych, aby każdy miał szanse poruszyć temat początków kariery. Mile widziani także (jak zwykle!) eksperci i doświadczeni zawodnicy – z Waszą pomocą mamy szansę wesprzeć nowych zawodników sportów motorowych!

Lista zgłoszeń liczy 52 pozycje

Dokładnie 52 załogi wystartują do 3. SJS MaxiOes7 w Czernichowie. Organizatorzy zamknęli listę zgłoszeń do sprintu rozgrywanego na czterech przejazdach jednej próby.

W klasie Gość cztery pozycje (Żyła w Renault Clio Sport, Głuszczyk, Czubaj i Rybka w Citroenach Saxo). W klasie 5 trzy zgłoszenia (trzy BMW), w klasie 4 trzynaście pozycji. Klasa 3 liczy osiem zgłoszeń, rekordowo natomiast jak zwykle w klasie 2: aż 22 samochody! W klasie 1 dwa Fiaty 126p.

Zobacz listę zgłoszeń
Do Góry