Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
Citroen może opuścić WRC
60 załóg w 45. Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki 2019
Rajd Australii 2019 odwołany!
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Rajd Barbórka, Różne

Zwycięzcy Szuter Cup przed 55. Rajdem Barbórka

Rajd Barbórka co roku gromadzi zwycięzców wielu mistrzostw w dyscyplinach motorowych. Na starcie nie może więc zabraknąć tegorocznych zwycięzców trzech cykli w klasyfikacjach generalnych: Szutrowego Pucharu Szuter Cup, Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza oraz Rajdowego Pucharu Warmii i Mazur czyli Konrada Dudzińskiego i Adama Biniędy.

Konrad Dudziński:

Już w ten weekend rozpocznie się jedno z największych rajdowych wydarzeń w Polsce – Rajd Barbórka Warszawska.  Jest mi niezmiernie milo, że mogę brać w nim udział po raz trzeci z rzędu. Jestem pozytywnie nastawiony do tego startu i obiecuje, że damy z siebie wszytko, próbując sięgnąć po Panią Karową. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom za możliwość udziału w tej imprezie: Auto Części Kasacja Pojazdów Piotr Karpeza, Toolip, All Tattoo Studio Tatuażu Olsztyn, Produkt Beton, Gmina Jonkowo, Ra-ce.pl, Agaplast, Axmann HRX Polska, ERJOT Plandeki.

Adam Binięda:

Przed nami ostatni start w tym sezonie. Sezonie bardzo udanym dla nas, więc liczymy, że równie pozytywnie zakończy się dla nas Barbórka. Będzie to mój 5. start w tym rajdzie. 8 lat temu, właśnie podczas warszawskiej Barbórki, pierwszy raz zamieniłem lewy fotel na prawy. Wrażenia z jazdy fiatem 126p były niesamowicie pozytywne i mam nadzieję, że równie dobrze będzie tym razem. Jedziemy więc na Barbórkę z pozytywnym nastawieniem, będziemy chcieli się dobrze zaprezentować i czerpać jak najwięcej funu i frajdy z jazdy. Do zobaczenia (być może i na Karowej)!
Do Góry