Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
Petter Solberg z fabrycznym zespołem w WRC?
Lista zgłoszeń do Rajdu Monte – Carlo 2020 opublikowana. Brakuje Polaków, 11 samochodów WRC
Hyundai zamierza walczyć o podwójną koronę
Podsumowanie sezonu i plany na 2020 rok okiem Kajetana Kajetanowicza
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Zwycięstwo w pięknym stylu!

Arkadiusz Lechoszest i Paweł Drahan, reprezentanci LAdrenaline Team, osiągnęli wielki sukces w Rajdzie Wisły. Załoga przyjechała do okolic Wisły i Istebnej by bronić pozycję liderów swojej klasy i wykonała ten plan w 100%. Ich Peugeot 208 R2 był zdecydowanie najszybszy, wygrywając wszystkie odcinki specjalne w klasie RO R!

Obsługiwany przez firmę Rallytechnology samochód bezbłędnie mknął do mety, a tempo kierowcy pozwoliło na trzecie z rzędu zwycięstwo w klasie. Dzięki temu Lechoszest i Drahan mają już 17 punktów przewagi nad kolejną z załóg i są coraz bliżej tytułów mistrzowskich.

Arkadiusz Lechoszest:

Bardzo dziękuję wszystkim kibicom za doping, przede wszystkim jednak duże ukłony dla naszych partnerów i sponsorów, dzięki którym możemy rywalizować i osiągać takie wyniki. Rajd Wisły, w którym debiutowałem, nie był łatwym wyzwaniem. Bardzo wąskie i techniczne próby, najeżone szczytami, wymagały płynnej i bezbłędnej jazdy. Każda, nawet najmniejsza pomyłka mogła zakończyć udział w zawodach. Nam na szczęście udawało się omijać problemy, przez co zwyciężyliśmy w klasie.

Przed nami jeszcze dwie rundy Mistrzostw Śląska, Rajd Opolski oraz Rajd Cieszyńska Barbórka. Chcemy walczyć o tytuł mistrzowski na koniec sezonu, dlatego liczymy na Wasze wsparcie! Jestem także coraz bliżej zebrania punktów do międzynarodowej licencji R, co jest celem na ten sezon.

Za możliwość startu załoga dziękuje sponsorom, firmom Galmet, Rallytechnology, Agro Eko, Feel Good oraz Agro Lech.

You may also like
Do Góry