Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Żarłok i Pietruszka zwycięzcami 6. Rajdu Ziemi Bocheńskiej!

Szymon Żarłok i Krzysztof Pietruszka zwyciężyli drugą rundą tegorocznych Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, 6. Rajd Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga! Załoga Hondy Civic VTI może się także cieszyć z triumfu w klasie RO 2! 25,6s za nimi sklasyfikowano załogę Gracjan Grela / Marta Momot. Trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej i pierwsze w RO 1 wywalczyli Krzysztof Stańdo i Krzysztof Grzesik (+1:02,5s). Oczko niżej znaleźli się Łukasz Godula i Daniel Nowak (+1:02,5s) – zwycięzcy klasy PPC, którzy zaledwie o 0,1s wyprzedzili załogę Czubaj / Bubula.

W klasie RO Open N zwycięstwo na swoje konto zapisali Rafał Gałka i Michał Kłos, którzy o ponad minutę wyprzedzili Kołodzieja i Małkowskiego. Marcin Babraj i Michał Majewski okazali się najlepsi w klasie RO Open 2WD. Klasę RO R zdobyli samotnie jadący Błażej Gazda i Maciej Mikuliszyn. W Pucharze Cento Rally pierwsze miejsce dowieźli Grzegorz Nosalski i Anna Nosalska.

Wśród Gości jadącymi autami z napędem na cztery koła najlepiej poradzili sobie Tomasz Kasperczyk i Damian Syty. Mimo kręcenia bączków przez załogę Forda Fiesty R5 na odcinku w Bochni udało im się utrzymać przewagę przekraczającą trzy minuty nad Kucińskim i Mendoniem. W klasie Gość 2WD w swoim Nissanie 350Z zwyciężyli Sławomir Strychalski i Paweł Pochroń. Czterdzieści pięć sekund za nimi znaleźli się Mateusz Gołek i Jacek Spentany.

Pełne wyniki znajdziesz tutaj.

You may also like
Do Góry