Julien Ingrassia – “jazda po asfalcie jako pilot jest dużo trudniejsza” – wywiad
Rajd Hiszpanii 2019 – rywalizacja na siedemnastu odcinkach specjalnych
Citroen wystawi trzy samochody w Australii
Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex, RO, KJS

Zapraszamy na Rajd Nadwiślański

Jeszcze tylko 3 dni dzielą nas od VI rundy RSMP, którą tym razem stanowił będzie Rajd Nadwiślański. Na starcie imprezy zjawi się cała czołówka naszego krajowego czempionatu na czele z wspieranym w tym sezonie przez firmę TEDEX Bryanem Bouffierem, tworzącym załogę z Thibaultem de la Haye.

Bryan wystartuje w Puławach jak lider klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Jedno jest pewne – podczas Rajdu Nadwiślańskiego na brak emocji narzekać nie będziemy, bo w kolejce po tytuł Rajdowego Mistrza Polski A.D 2015 są jeszcze m.in. Łukasz Habaj oraz Grzegorz Grzyb, którzy na pewno od samego początku będą atakować i walczyć o cenne sekundy na odcinkach specjalnych Rajdu Nadwiślańskiego.

Wszystkich kibiców już dziś zapraszamy do śledzenia naszego profilu na FB, gdzie na bieżąco będziemy prowadzili relację z Rajdu. Uwaga! Podczas trwania Rajdu Nadwislańskiego wspólnie ze Stec Rally Rent przygotujemy dla Was konkurs, w którym do wygrania będzie nagroda niespodzianka. Pamiętajcie – w najbliższy weekend 19-20 września 2015 wspólnie kibicujemy na odcinkach specjalnych Rajdu Nadwiślańskiego!
Do Góry