Anna Gańczarek-Rał- “najbardziej jestem zadowolona, gdy widzę swój progres” – wywiad
Ekstremalny finisz Abarth Rally Cup – Dariusz Poloński i Łukasz Sitek wicemistrzami Europy!
Habaj i Dymurski na trzecim miejscu w rajdowych mistrzostwach Europy
Czeska federacja najlepsza w Europie
Łukasz Habaj odpowiedział na kilka pytań przed Rajdem Węgier 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Zamkowy: dwa zupełnie nowe odcinki

W dniu 31 maja na drogach powiatu będzińskiego po raz kolejny rozegrany zostanie Rajd Zamkowy, jego piąta edycja jest jednocześnie drugą rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. W tej edycji organizatorzy rajdu zaprezentują dwa całkiem nowe odcinki specjalne o długości przekraczającej 6 kilometrów, dających łącznie blisko 39km oesowych.

1900448_901780619883953_8552321582866469989_o– Start do pierwszego odcinka zlokalizowany jest w Będzinie. Drugi odcinek rozgrywany będzie w sąsiadującej gminie – mówi Dyrektor zawodów, Dominik Ochojski. – Oba oesy będą nowością dla uczestników RSMŚl. Myślę, że odcinki 5. Rajdu Zamkowego przypadną zawodnikom do gustu – są szybkie, ale i techniczne. Dzięki uprzejmości Prezydenta Miasta Pana Łukasza Komoniewskiego serwis zlokalizowano w centrum Będzina, przed Urzędem Miasta, na ul. 11-go Listopada. Natomiast bazą rajdu, podobnie jak w roku ubiegłym, będzie Urząd Miasta w Będzinie.

– Apeluję do kibiców o zdrowy rozsądek, przede wszystkim o poszanowanie prywatnej własności. Uważajmy, żeby komuś nie wchodzić na posesję, nie zadeptywać łąk, szanować prywatną własność. Dbajmy także o swoje bezpieczeństwo. Proszę słuchać poleceń Policjantów oraz Sędziów zabezpieczenia – oni czuwają nad bezpieczeństwem. Jako Organizatorzy chcielibyśmy, aby Państwa oczekiwania wobec nas były spełnione, a emocje, jakie dostarczy rywalizacja zawodników były żywe jeszcze długo po rajdzie – dodaje.
Do Góry