WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
51. Rajd Festiwalowy 2020 odwołany
Prodrive zainteresowany pomocą w budowie respiratorów w Wielkiej Brytanii
Pięć biegów w samochodach WRC od 2022 roku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Wyjątkowe licytacje dla Wacka

Wystartowały licytacje charytatywne, z których cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie i rehabilitację Wacka Kosteckiego. Współzałożyciel Szkoły Jazdy Subaru został ranny w wypadku helikoptera przy trasie październikowego Rajdu Lipawy. Rodzina poprosiła o pomoc motoryzacyjne grono, które opowiedziało wspaniałymi przedmiotami i wydarzeniami przekazanymi na aukcje.

Wśród wystawionych aukcji są m.in. co-drive’y i szkolenia z trzykrotnym Rajdowym Mistrzem Europy, Kajetanem Kajetanowiczem. Można wylicytować przejazd za kierownicą Lamborghini Huracan LP610 czy trening w AMG Driving Academy. Bracia Jarek i Maciej Baran przekazali swoje kombinezony (pierwszy przeznaczył mistrzowski egzemplarz z 2016 roku, drugi z sezonu 2013, w którym zdobył tytuł WRC-2).

Na licytacji znaleźć można też wiele cennych pamiątek. Łukasz Habaj przeznaczył swój puchar za trzecie miejsce w Rajdzie Lipawy, jest też m.in. rower Subaru, kolekcjonerskie wino z 63. Rajdu Monte Carlo czy zegarek Tomka Gryca.

Wacław Kostecki obecnie znajduje się w stanie śpiączki typu GsC 4-5, z szansami na pełne wybudzenie. Zanim to się stanie, potrzeba dużych kwot, by proces rehabilitacji mógł przebiegać sprawnie i bez zakłóceń.

Zatem gorąco zachęcamy – licytujcie, pomagajcie. Każda złotówka ma wielką siłę pomocy. Więcej szczegółów na temat licytacji, które kończą się w przyszłym tygodniu, znaleźć można tutaj.
Do Góry