“Jestem dumna i zadowolona z rezultatów” – wywiad z Magdaleną Misiarz
Znalezienie zastępstwa dla Rajdu Chile 2020 nadal możliwe
ADAC Opel e-Rally Cup z 20 elektrycznymi Oplami Corsa
Oczekujemy na najnowszą generację samochodów Rally 3
Toyota zaprezentuje rajdowego Yarisa z napędem na przednią oś podczas Tokyo Auto Salon 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Wygrana na koniec świetnego sezonu

fot. Łukasz Kufner

Zakończył się sezon Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, których finałową rundę stanowił klasyczny Rajd Cieszyńska Barbórka. W czterdziestej drugiej edycji zawodów udział wzięli również reprezentanci LAdrenaline Team, czyli Arkadiusz Lechoszest i Paweł Drahan.

Załoga rywalizująca Peugeotem 208 R2 wygrała wszystkie odcinki specjalne w swojej klasie, zwyciężając jednocześnie w klasyfikacji sezonowej. Kręcili także dobre czasy na poszczególnych odcinkach, które pozwoliły im w nieoficjalnej klasyfikacji uplasować się na trzecim miejscu wśród samochodów klasy R2.

Arkadiusz Lechoszest:

Za nami długi i intensywny sezon. Tak jak wspominałem na początku, jego głównym celem była nauka i zebranie punktów do licencji stopnia międzynarodowego. To się udało. Ukończyliśmy wszystkie starty, a w pięciu z nich udało nam się wygrać w swojej klasie. Dziękuję naszym partnerom, firmom Galmet, Rallytechnology, Agro Eko, Feel Good i Agro Lech za możliwość rywalizacji w tym świetnym sezonie. Jestem wdzięczny także wszystkim kibicom za doping, a moim bliskim za wsparcie i zrozumienie. 🙂

Teraz czas na to, aby skupić się nad przyszłym sezonem. Już jakiś czas temu rozpoczęliśmy przygotowania, wszystko po to, aby kolejny cel został zrealizowany: przejście do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Trzymajcie kciuki!

Zachęcamy do polubienia konta LAdrenaline Team na Facebooku. Za możliwość startu załoga dziękuje sponsorom, firmom Galmet, Rallytechnology, Agro Eko, Feel Good oraz Agro Lech.
Do Góry