Skoda wycofuje się z WRC
Ott Tanak oczekuje walki w Hyundaiu na zdrowych zasadach
Hyundai rozważa drugi zespół w WRC
Subaru Poland Rally Team odchodzi z RSMP
57. Rajd Barbórka 2019 – Robert Luty i Marcin Celiński najlepsi w historykach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex

Wygrana klasa i drugie miejsce w generalce dla Dziadoszów

Sebastian Dziadosz pilotowany przez swojego brata Marcina po raz kolejny udowodnił swoją wysoką formę, tym razem startując w 1. rundzie G4 Garage Tarmac Masters. Impreza w randze Super KJS zgromadziła na starcie 70 załóg, które rywalizowały na dwóch odcinkach specjalnych przejeżdżanych trzykrotnie.

Załoga Ridergarage.pl WRT walczyła nie tylko z rywalami, ale także z pogodą, która wcale nie ułatwiała jazdy po szybkich i technicznych odcinkach specjalnych zlokalizowanych w okolicy Świdnicy. Od samego rana padał deszcz, którego opady momentami były bardzo obfite. Jednak pomimo tych trudnych warunków chłopaki jak zawsze dali siebie wszystko i pewnie zwyciężyli w klasie SK3 z ponad dziesięcioma sekundami przewagi, kończąc również na drugim miejscu klasyfikacji generalnej.

– Bardzo fajna i szybka impreza. Przygotowane przez organizatora odcinki bardzo nam się podobały. Smaczku całej dzisiejszej rywalizacji dodała pogoda. Lubię jeździć w deszczu. Bardzo cieszmy się ze zwycięstwa w klasie i drugiego miejsca w generalce, choć nie było łatwo. Jest to dla mnie i całego zespołu wielki sukces! – powiedział na mecie Sebastian Dziadosz.

Start naszej załogi w Świdnicy nie byłby możliwy dzięki wsparciu TEDEX S.A producentowi olejów i środków smarownych, Ridergarge.pl serwis samochodów osobowych oraz skutery.auto.pl salonowi sprzedaży i serwisowi skuterów, motocykli. Dziękujemy wszystkim kibicom za gorący doping i śledzenie naszej relacji na FB.
Do Góry