45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
Citroen może opuścić WRC
60 załóg w 45. Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Witaj na Rajdy24

Szykują się spore zmiany w sporcie motorowym, przynajmniej w Polsce. Czy można je nazwać rewolucją? Myślę, że tak. Będzie to rewolucja, którą chcemy aktywnie śledzić z Wami za pośrednictwem Rajdy24.

Serwis Rajdy24 będzie połączeniem dotychczasowych dwóch stron działających w rajdowym internecie, czyli RajdowyPuchar.pl i BESTOFRALLY.pl/NEWS. Ten pierwszy zakończy swoją działalność razem z końcem ligi, drugi był tak naprawdę testem przed wypuszczeniem Rajdy24. Chcemy pisać o rajdach w każdej postaci, starając się nie zaniedbywać żadnej z lig. Doświadczenie wyniesione z RajdowegoPucharu.pl postaramy się wykorzystać do rozbudowy obszernego działu o rajdach amatorskich i okręgowych, dodatkowo dokładając do tego cykle mistrzowskie (Polska, Europa i świat).

W tym wszystkim mocno liczymy na Waszą pomoc. Udostępniamy Wam już teraz narzędzia do komentowania, dodawania ogłoszeń, a za pośrednictwem Rajdy24 będziecie również mogli wyrazić swoje zdanie. Już wkrótce ruszy duża ankieta, w której będziecie mogli wypowiedzieć się na temat przyszłego sezonu. Postaramy się, aby Wasze zdanie możliwie najlepiej wpłynęło na decyzje dotyczące przyszłego roku. To nie koniec możliwości, które chcemy Wam dać. Liczymy także na Wasze pomysły, na które czekamy w komentarzach i pod adresem [email protected]

Zachęcamy do rejestracji już dziś, polecamy także polubić nasze konto na Facebooku. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy rajdowe centrum w internecie!

redakcja Rajdy24

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply
Do Góry