Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Wisła z najtrudniejszymi i najpiękniejszymi odcinkami

fot. Łukasz Kos

Tomasz Sztwiertnia i Krzysztof Pietruszka zajęli drugie miejsce w minionym 62. Rajdzie Wisły, dzięki czemu wrócili na czoło klasyfikacji Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Poniżej przedstawiamy ich opinie po zawodach.

Tomasz Sztwiertnia:

Jestem bardzo zadowolony z osiągniętego wyniku podczas Rajdu Wisły. Jechaliśmy fajnym tempem od początku do końca rajdu. Nie mieliśmy żadnych problemów z samochodem, a opis jest coraz lepszy co pozwala jechać szybko, ale bezpiecznie. Jeśli chodzi o rajd to jest jednym z lepiej zorganizowanych, a odcinki najtrudniejsze i najpiękniejsze, jakie jechałem w życiu. Oby takich rajdów było jak najwięcej. Dziękuje naszym sponsorom za wsparcie i możliwość wystartowania w tak kultowym rajdzie. Chłopakom z Rally Project za perfekcyjne przygotowanie samochodu i wielu wielu innym osobom, które przyczyniły się w znacznym stopniu to tego wyniku. Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia w Opolu.

Krzysztof Pietruszka:

Kolejna runda RSMŚL za nami! Dla nas bardzo szczęśliwie zakończona. Mimo że obawialiśmy się tego startu, ponieważ wiemy, że odcinki rajdu Wisły każdego roku są bardzo wymagające, udało się nam osiągnąć zamierzony cel. Rajd jak już wspominałem należał do jednych z trudniejszych w cyklu, toteż II miejsce w Rajdzie Wisły cieszy nas podwójnie. Poprzez osiągnięty wynik udało się nam odzyskać pozycję lidera w klasyfikacji generalnej cyklu. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego zwycięstwa, w szczególności naszym sponsorom oraz chłopakom z Rally Project. Samochód był świetnie przygotowany, szczęście nam dopisało, a my to wykorzystaliśmy. Do zakończenia cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska pozostały jeszcze dwie rundy, także skupiamy się na tym, co nas czeka w najbliższym czasie, czyli Rajdzie Opolskim.

Start załogi podczas rajdu wspierają: KTS Import – Export GmbH, Markpol, Komplex-bud, Inżbud, Łowisko-Ustroń, Mirko, F.U.T Sztwiertnia. Samochód przygotowany przez Rally Project.

You may also like
Do Góry