ADAC Opel e-Rally Cup z 20 elektrycznymi Oplami Corsa
Oczekujemy na najnowszą generację samochodów Rally 3
Toyota zaprezentuje rajdowego Yarisa z napędem na przednią oś podczas Tokyo Auto Salon 2020
Skoda wycofuje się z WRC
Ott Tanak oczekuje walki w Hyundaiu na zdrowych zasadach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: AB CUP i BMW-Challenge, RO, KJS

Weź udział w nadmorskiej rywalizacji!

Już w najbliższa sobotę, 23 lipca, na lotnisku w Zegrzu Pomorskim wystartuje IV runda Ogólnopolskiego Rallysprintu AB CUP i RajdowySklep.pl BMW-Challenge. Automobilklub Bydgoski, organizator zawodów, zaprasza wszystkich kierowców i fanów motorsportu, a także media oraz kibiców – miejsce i czas zawodów sprzyja wyjazdom wakacyjnym, zatem zabierzcie ze sobą swoich najbliższych i przy okazji odwiedźcie polskie morze.

W piątek, 22 lipca, na tym samym obiekcie w godzinach 15:30-19:00 Automobilklub Bydgoski organizuje trening samochodowy. Opłata za udział wynosi 150 zł. Lista zgłoszeń na sobotnią rundę liczy ponad 40 samochodów z różnych części Polski. Szczegóły możecie zobaczyć tutaj.

Zgłoszenia w I terminie (do 21 lipca do godz. 18:00) przyjmowane są poprzez formularz umieszczony tutaj, wpisowe wynosi 250 zł.

Drugi termin ustalony jest na dzień zawodów – 23 lipca 2016r. przy wypełnieniu zgłoszenia w biurze zawodów – wpisowe wynosi 280 zł. Każdy uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty 10 zł za wynajęcie kostki pomiaru czasu. W obu przypadkach wpisowe opłaca się na miejscu w biurze zawodów.

Harmonogram zawodów:
8:00 – 9:30 – przyjmowanie zgłoszeń
8:30 – 9:45 – odcinek testowo-treningowy
10:00 – odprawa z uczestnikami
10:30 – start pierwszego zawodnika do I próby
ok. 18:00 – zakończenie imprezy
Około 30 minut po przyjeździe na metę ostatniego uczestnika nastąpi ogłoszenie wyników prowizorycznych, a po dalszych 15 minutach wręczenie nagród honorowych.

Regulamin zawodów

Wszelkie informacje na temat zawodów można na bieżąco śledzić na fan page’u
Do Góry