Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
Petter Solberg z fabrycznym zespołem w WRC?
Lista zgłoszeń do Rajdu Monte – Carlo 2020 opublikowana. Brakuje Polaków, 11 samochodów WRC
Hyundai zamierza walczyć o podwójną koronę
Podsumowanie sezonu i plany na 2020 rok okiem Kajetana Kajetanowicza
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Węgierska Górka zaprasza na Rajdową WOŚP

W imieniu organizatorów finału WOŚP w Węgierskiej Górce serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Rajdowej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która odbędzie się w ramach 24 finału tejże imprezy!

A3 POPRAWIONEPoprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dzięki czemu udało się zebrać pokaźną sumę pieniędzy. Liczymy więc, że i w tym roku zainteresowanych “rajdowym taxi” będzie jeszcze więcej, a co za tym idzie – wspólnie pomożemy chorym i potrzebującym!

Więcej informacji na temat Rajdowej Orkiestry będzie uaktualnianych w najbliższych dniach na wydarzeniu. Jak zwykle do wylicytowania będą przejażdżki z doskonałymi kierowcami rajdowymi. Nie będziemy narazie zdradzali szczegółów kto nimi będzie, niech to będzie niespodzianka. Zapraszamy 10 stycznia, pod Urząd Gminy Węgierska Górka od godz 9:00. Oprócz pięknych rajdówek będzie również można obejrzeć pokaz Pierwszej Pomocy zaprezentowany przez firmę FANTOM

Wśród zawodników są m.in. Łukasz Halama, Jakub Lesiak, Mateusz Gołek, Adrian Jurasz, Grzegorz Szpandrzyk, Paweł Biegun, Łukasz Kobiela, Andrzej Rduch, Mirosław Macura.

p5

You may also like
Do Góry