M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: KRO, RO, KJS, RSMŚl

Walka o prowadzenie w klasie

Po treningowym starcie w Rajdzie Festiwalowym Arkadiusz Lechoszest i Paweł Drahan przystępują do walki w Rajdzie Ziemi Bocheńskiej imienia Janusza Kuliga. Duet postara się o objęcie samodzielnego prowadzenia w klasie RO R, co z pewnością nie będzie prostym zadaniem, ponieważ konkurencja na pewno nie będzie odpuszczać.

Arkadiusz Lechoszest:

Za nami treningowy start w Rajdzie Festiwalowym, w którym udało się zdobyć wysokie, trzecie miejsce na podium. Teraz czas na trzecią rundę Mistrzostw Śląska i zawody, które są bardzo bliskie mojemu sercu. Moim idolem od zawsze był Janusz Kulig, wielki zawodnik, do którego mam naprawdę wielki sentyment. Będziemy rywalizować tuż przy jego domu rodzinnym w Łapanowie, co jest dla nas zaszczytem. Chcemy pokazać się z jak najlepszej strony, ponieważ w punktacji sezonowej mamy razem z Tomaszem Wróblewskim taki sam wynik, dokładnie po 43 punkty. Walka będzie zatem zacięta, ale jestem na nią w pełni gotowy.

Paweł Drahan:

Start w rozśpiewanym Opolu wypadł bardzo pozytywnie. W klasie Gość przed nami uplasowali się tylko Zbyszek Gabryś i Radek Typa oraz ich piloci, bardzo szybcy kierowcy, którzy mają doświadczenie o wiele lat większe niż Arek. Kontaktowa walka z nimi była wielką przyjemnością. Z niecierpliwością czekam na start w Bochni i okolicach, ponieważ odcinki i sama rywalizacja zapowiadają się bardzo, bardzo ciekawe.

Za możliwość startu załoga dziękuje sponsorom, firmom Galmet, Supra Brokers, Rallytechnology, Agro Eko oraz Agro Lech.
Do Góry