57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019
Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Sordyl i Korzeniowski wygrywają rajd i mistrzostwa!
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
previous arrow
next arrow
Slider

Kategoria: Różne

Trzecie wydanie Kroniki Fotograficznej Polskich Rajdów w sprzedaży już od grudnia!

Tegoroczny album przeszedł sporo modyfikacji, a wszystko po to, by jak najlepiej oddać piękno sportu samochodowego. Podobnie jak w ubiegłorocznej edycji albumu najwięcej miejsca zajmują Lotos Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski, Rajdowy Puchar Polski oraz Rajdowe Samochdowe Mistrzostwa Śląska ale w nowej, ulepszonej „Kronice” znalazło się także podsumowanie zagranicznych startów Roberta Kubicy i Kajetana Kajetanowicza. Naczelne miejsce zajmują także intrygujące zdjęcia z rundy Mistrzostw Świata rozgrywanej po raz drugi w naszym kraju – 71. Lotos Rajdu Polski. Modyfikacji uległa także szata graficzna, która idealnie współgra rajdowymi emocjami płynącymi z fotografii.

To, co pozostało niezmienne, to najwyższej jakości zdjęcia. Zapierające dech w piersiach sytuacje, chwile radości i momenty grozy tegorocznego sezonu utrwalili czołowi polscy fotoreporterzy, zapisując ulotne chwile w twardych ramach fotograficznego kadru. Efektem pracy jest zbiór specjalnie wyselekcjonowanych, najlepszych fotografii ułożonych w harmonijną całość. Ponad trzysta zdjęć zawartych na dwustu czterdziestu stronach albumu zostało wydrukowanych na najwyższej jakości papierze kredowym, oprawionym w twardą okładkę. Kronika Fotograficzna Polskich Rajdów to nie tylko zdjęcia. Każdy rajd zawiera opis najciekawszych zdarzeń, a pierwsza trójka klasyfikacji generalnej została wyeksponowana stronami „Podium”. Dodatkowo dla zawodnika, który wyróżniał się w trakcie poszczególnych rund RSMP utworzona została odrębna strona – „Postać rajdu”.

Co znajdziecie w albumie?
– prawie 400 zdjęć wydrukowanych na wysokiej jakości papierze kredowym,
– 248 stron rajdowych emocji od Mistrzostw Polski, przez zagraniczne starty Kubicy i Kajetanowicza,