Sebastien Loeb sam zadecydował o rezygnacji z Rajdu Szwecji 2020
Oliver Solberg ze wsparciem Skody Motorsport
Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Trzecie miejsce ze zmiażdżonym palcem…

W miniony weekend odbył się 2 Rajd Oświęcimski, czwarta runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Załodze Jakub Szewczyk/Maciej Wilk, jadącej Hondą Civic Type-R, udało się stanąć na podium. Duet zajął wysokie, trzecie miejsce, kończąc także na drugiej pozycji w swojej klasie. Ale nie było tak łatwo…

IMG_4044– 2 Rajd Oświęcimski był dla mnie wielkim wyzwaniem – mówi kierowca, Jakub Szewczyk. – Niestety trzy dni przed rajdem zmiażdżyłem palca u lewej ręki, jednak nie mogłem odpuścić rajdu i postanowiłem wziąć w nim udział. Z małą kontuzją walczyłem do końca. 🙂 Jak widać opłacało się, gdyż udało nam się stanąć na podium, zajmując trzecie miejsce. W ogólnej klasyfikacji nadal utrzymujemy się na pozycjach liderów mistrzostw Śląska. Dziękuję wszystkim kibicom, rodzicom i przyjaciołom za doping, sponsorom za możliwość udziału w rajdzie, a także firmie GG-CAR za jak zwykle świetne przygotowanie samochodu.

– Jako pilot Kuby podziwiam jego udział w rajdzie – dodaje pilot, Maciej Wilk. – Z taką kontuzją ręki walczył do samej mety. Mieliśmy kilka przygód, ale Kuba zaciskał zęby i jechał dalej. 2. Rajd Oświęcimski zakończył się dla nas super wynikiem. Odcinki były krótkie, ale wymagające, więc trzeba było dużo myśleć. Dziękujemy wszystkim za kibicowanie i do zobaczenia w następnym rajdzie!
Do Góry