57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019
Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Sordyl i Korzeniowski wygrywają rajd i mistrzostwa!
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Thierry Neuville wystartował w Hyundaiu i20 Coupe WRC podczas Rajdu Ypres 2019

Thierry Neuville w czasie kultowego Rajdu Ypres 2019 wystartował Hyundaiem i20 Coupe WRC, przybliżając belgijskim kibicom najnowocześniejszą specyfikację pojazdu oraz testując przed Rajdem Niemiec asfaltowe ustawienia.

Belg jest bardzo wdzięczny swoim belgijskim fanom, dlatego postanowił wystartować razem z Nicolasem Gilsoul w legendarnym Rajdzie Ypres. Pod kątem rezultatów na poszczególnych odcinkach specjalnych belgijska załoga zdominowała zawody, jednak nie to było w ubiegły weekend najważniejsze.

“Głównym celem w ubiegły weekend w Ypres, było trochę zabawy i zaprezentowanie najnowszego samochodu klasy WRC, ponieważ większość z nich nie ma możliwości zobaczyć ich na żywo. Mamy wiele wsparcia z Belgii, z całego kraju, a to był mały prezent w formie podziękowania za wsparcie. Skorzystaliśmy również z okazji i sprawdziliśmy niektóre rzeczy w samochodzie przed nadchodzącym asfaltowym rajdem w WRC.  Jazda Hyundaiem i20 Coupe WRC po oesach Ypres była radością. Odczucie prędkości jest niesamowite na tych drogach, miałem dużo zabawy. Mam nadzieję, że wielu kibicom, którzy oglądali nas przy odcinkach specjalnych również podobało się” – opowiada Thierry Neuville
Do Góry