Kajetan Kajetanowicz pojedzie w siedmiu rundach WRC 3
4. Rally Ireco Motorsport – 1. runda MRF Tarmac Masters 2020 – ponad 100 załóg na wirtualnej liście zgłoszeń
FIA Rally Star – nowe szczegóły
Chorwacja zainteresowana rundą WRC
WRC: przetarg na układ hybrydowy już w kwietniu
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!

Po fantastycznej końcówce Rajdu Monte – Carlo 2020 na Power Stage’u, gdzie Thierry Neuville i Sebastien Ogier uzyskali taki sam czas! W klasyfikacji generalnej prowadzenie utrzymał Belg, drugie miejsce wywalczył Ogier, a podium uzupełnił Elfyn Evans.

“Myślę, że możemy być zadowoleni ze początku sezonu, a start na podium w nowym zespole jest bardzo dobry. Jest pewien sposób do wykorzystania potencjału tego samochodu, ale podobało mi się” – powiedział za metą Sebastien Ogier.

“Mieliśmy niesamowite wyczucie przez ostatnich kilka dni i byliśmy w stanie odrabiać czas. Ścigamy tę wygraną od dłuższego czasu, ale pokazaliśmy przygotowanie w ten weekend i to jest świetny sposób na rozpoczęcie sezonu” – skomentował zwycięzca, Thierry Neuville.

“Byliśmy szczęśliwi do ostatniej nocy. Nie mogę powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi teraz. Coś nie zadziałało. Nie jestem pewien powodu. Jest jeszcze trochę pracy do zrobienia, ale ogólnie pozytywny weekend” – opowiadał za metą trzeci Elfyn Evans.

Klasyfikacja generalna na koniec Rajdu Monte – Carlo 1.Neuville 2.Ogier +12.6s 3.Evans +14.3s 4.Lappi +03:09.2 5.Rovanperä +04:17.2 6.Loeb +05:04.7
Do Góry