Skoda wycofuje się z WRC
Ott Tanak oczekuje walki w Hyundaiu na zdrowych zasadach
Hyundai rozważa drugi zespół w WRC
Subaru Poland Rally Team odchodzi z RSMP
57. Rajd Barbórka 2019 – Robert Luty i Marcin Celiński najlepsi w historykach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

Tarmac Masters 2019 – Magdalena Misiarz i Justyna Kurowska – Ferdek wygrywają w klasie PRO1

Magdalena Misiarz i Justyna Kurowska – Ferdek zaprezentowały szybkie tempo w klasie PRO1, sięgając po swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Podczas ubiegłego weekendu w okolicach Stronia Śląskiego, byliśmy świadkami zaciętej walki o wygraną w klasyfikacji generalnej. Odcinki specjalne przygotowane przez organizatorów słyną z dużej atrakcyjności i wysokiego poziomu trudności. Tarmac Masters jest jedną z najtrudniejszych imprez dla amatorów w Polsce. Trasy wymagają dużego skupienia, a utrzymanie szybkiego tempa, bez popełnienia błędów jest sztuką.

“Druga runda Tarmac Masters zleciała bardzo szybko. Jest już kilka dni po rajdzie i możemy na spokojnie opisać to co działo się w trakcie zmagań. Już podczas zapoznania wiedziałam, że będzie to świetny rajd, odcinki bardzo przypadły mi do gustu. W dniu rajdu dzień przywitał nas bardzo ładna pogodą, co dodatkowo przyczyniło się do tego, że wystartowałyśmy z bardzo dobrym nastawieniem. Co prawda nie obyło się bez mniejszych lub większych przygód, miedzy innymi problemy z interkomem na pierwszej pętli, czy niewielka wizyta w rowie na piątym odcinku. Mimo tego, robiłam wszystko, aby utrzymać jak najszybsze tempo, ostatecznie wygrywając rajd w klasie z dość dużą przewagą. Rewelacyjnie bawiłam się w ten weekend” – podsumowuje Magdalena Misiarz.

Fot. Art of Foto – Bartłomiej Żywarski
Do Góry