M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Tänak próbuje po raz drugi, Kubica trzeci na liście

TiTänak, jak określony został po wypadku zawodnik M-Sportu, spróbuje dziś wrócić na odcinki specjalne Rajdu Meksyku. – Chłopcy świetnie spisali się w nocy, więc to był prawdziwy wstyd dla wszystkich, że nie byliśmy w stanie wystartować do odcinków. W końcu to był mały szczegół, który zatrzymał nas rano – dosłownie tylko czujnik! Teraz jest to naprawione i jesteśmy gotowi, aby wyjechać dziś rano – mówi Estończyk, który otwiera listę startową do niedzielnego etapu.

Jako drugi na trasę wyjedzie Lorenzo Bertelli, trzeci – Robert Kubica. Następnie Hayden Paddon, Kris Meeke, Jari-Matti Latvala, Benito Guerra, Thierry Neuville, Martin Prokop, Dani Sordo, Elfyn Evans, Andreas Mikkelsen, Mads Østberg i Sebastien Ogier.

O 16:53 czasu polskiego ruszy najdłuższy w rajdzie odcinek Guanajuatito (55,82km), następnie zespoły rywalizować będą na mierzącym 11,59km Derramadero (18:16). Na koniec rozegrany zostanie El Brinco (8,25km, 19:08), czyli power stage. Próba będzie transmitowana na żywo w Polsat Sport Extra.

Zobacz listę startową do sekcji 6
Do Góry