Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Szewczyk z Wilkiem w Mistrzostwach Śląska

Załoga Jakub Szewczyk/Maciej Wilk wystartuje w 4. Rajdzie Mikołowskim Hondą Civic Type-R, zakupioną od aktualnego Mistrza Śląska, Łukasza Pieniążka. W zeszłym sezonie Jakub startował w rajdach Citroenem C2 pod okiem doświadczonego pilota Kamila Hellera, od którego, jak sam przyznaje, wiele się nauczył. W tym sezonie zamierza wykorzystać nabyte doświadczenie pod okiem również cenionego pilota Macieja Wilka.

DSC_1419Jakub Szewczyk: Przygotowania do sezonu były bardzo intensywne ze względu na liczne zmiany, m.in. zakup nowego auta, współpraca z nowym pilotem jak i serwisem. Naszym celem w tym sezonie jest bezbłędne przejeżdżanie odcinków bez żadnych niespodzianek, a także czerpanie radości z jazdy. 🙂 Przed tym startem udało nam się zrealizować testy w Ustroniu, aby zapoznać się z nowym autem. Planujemy wystartować w pełnym cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. Rajd Mikołowski zapowiada się ciekawie, gdyż ma wystartować aż 90 załóg, więc będzie duża konkurencja. W sezonie 2015 będą nas wspierać firmy: ATC, LW SERWIS, WILMEX CONTRACT, TIVO TRANS, ARTPOL, COPKATRANS, PREMIUM DETAILING, EPI i Piętka Technology. Zapraszamy wszystkich do kibicowania i śledzenia naszych zmagań na naszym fanpage.

Maciej Wilk: Jest mi niezmiernie miło, że tak młody kierowca jakim jest Kuba, doceniając moje doświadczenie, zaprosił mnie do startu w całym sezonie Mistrzostw Śląska. Jest to dla mnie ogromna przyjemność, tym bardziej po dłuższej przerwie w czynnych startach. Za nami pierwsze testy, które uważam za bardzo udane, przed nami zaś duże wyzwanie. Mam nadzieję, że stawimy mu czoła i cel o którym wspomniał Kuba zrealizujemy w 101%. 🙂 Zapraszamy do kibicowania i do zobaczenia na trasie.

You may also like
Do Góry