Oliver Solberg ze wsparciem Skody Motorsport
Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Szewczyk i Wilk wygrywają w Bochni

Duet Szewczyk/Wilk, który na trasach Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga pojawił się w Hondzie Civic Type-R, świętował zwycięstwo w trzeciej rundzie Rajdowych Mistrzostw Śląska.

Ostatni odcinek dla liderującego duetu okazał się formalnością, co zakończyło się trzecim czasem ze stratą 0,5 sekundy do najszybszego Lesiaka i Biernota. Drugi czas na próbie należał do Kwiecińskiego i Dwornika. Cała trójka podróżowała po oesach w Hondach Civic.

Na drugim miejscu zmagania ostatecznie zakończył Różycki i Słaboń, którzy jednocześnie wygrali klasę K3. Podium rywalizacji uzupełnił drugi duet klasy K4 – Lesiak/Biernot, który wskoczył na podium po ostatnim odcinku specjalnym. Podobnie jak na ostatniej próbie na podium znaleźli się wyłącznie kierowcy Hond Civic.

Za czołową trójką sklasyfikowano drugi duet klasy K3 – Kostka/Janik, za plecami których znalazł się Sordyl i Wysokiński (trzecie miejsce w K3). Podium klas K4 uzupełnił szósty w generalce Bolek i Gaś.

Zacięta rywalizacja do końca trwała w klasie RO4-31, w której ostatecznie najszybsi okazali się Krupa i Kruszka. Na drugim miejscu ze stratą 1,5 sekundy znalazł się duet Kotarba/Kotarba. Najniższy stopień podium przpadł w udziale Żarnowskiemu i Ozdze.

W klasie Gość najszybszy okazał się Mateusz Kubat pilotowany przez Grzegorza Dachowskiego. Załoga jadąca Mitsubishi Lancerem wygrywając wszystkie odcinki o ponad minutę wyprzedziła duet Bachula/Śliwa w Citroenie C2 R2. Podium skompletowali Bugajski i Drożdż, którzy stracili do druiej lokaty 3,1 sekundy.

W klasie PPC podium utworzyły duety Marcińczyk/Macińczyk, Smagała/Giergiel i Dukat/Kubis. Klasa R padła łupem Lamota i Michalewicza, a klasa Legend Knapika i Suchanka. W PCR wygrali Nosalska z Nosalską.

Pobierz oficjalne wyniki 3. Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga.

IMG_11909

You may also like
Do Góry