M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

Po Świętach Rajd Wielkanocny

W pierwszą sobotę po Świętach (2 kwietnia) zapraszamy do udziału w Rajdzie Wielkanocnym. Impreza dla kierowców amatorów, wystartować może każdy posiadacz czterech kółek. Cała trasa zlokalizowana będzie w Warszawie i okolicach. W niedalekiej odległości. Impreza w tym roku składać się będzie aż z 12 prób zręcznościowych. Nawierzchnia wszystkich prób będzie utwardzona (asfalt lub beton) o maksymalnej dozwolonej długość.

Uczestnicy zmierzą się na zasadach imprezy KJS startując z pilotem. Start i pierwsze próby zlokalizowane będą na torze testowym FSO. Tutaj wytyczone będą szybkie próby wymagające sprawnych rąk od kierowcy. Później uczestnicy skierują się na północ na kolejne próby. Łącznie do przejechania będzie dwanaście prób, tak więc będzie to dzień pełen ścigania. Będą się charakteryzować trasąz punktu A do B bez kluczenia wokół pachołków, na tyle na ile pozwoli topografia terenu. Meta rajdu zlokalizowana będzie na torze kartingowym F1 Karting gdzie wręczone zostaną puchary oraz nagrody dla najlepszych załóg od partnerów Rajdu Wielkanocnego.

Chętni mogą zgłaszać się do Rajdu Wielkanocnego na stronie organizatora Automobilklubu Rzemieślnik. Formularz zgłoszeniowy online będzie aktywny do 29 marca. W rywalizacji mogą także uczestniczyć Zawodnicy Sportu Samochodowego posiadających licencje (klasa “Gość”).

Więcej informacji na stronie organizatora i wydarzeniu FB.








Do Góry