45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
Citroen może opuścić WRC
60 załóg w 45. Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: ERC, RSMP

Stec Rally Team powraca na szutry podczas 76. Rajdu Polski 2019

Zespół Stec Rally Team w tym sezonie powraca do rywalizacji w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski po dłuższej przerwie. Załoga nie miała okazji jeździć po luźnej nawierzchni od blisko dwóch lat, dlatego 76. Rajd Polski jest dobrą okazją do powrotu na szutry.

“Poza testami w ubiegłym tygodniu nie mieliśmy praktycznie styczności z szutrami od ponad 2 lat – to na pewno nie pomaga, ale lubimy wyzwania. 
Rajd Polski dotychczas odwiedzałem jako kibic – z tamtej perspektywy wiem, że ten rajd  jest bardzo wymagający i nieprzewidywalny. Ubiegłe lata pokazały, że względem tabeli wszystko może się zmienić nawet na ostatnich kilometrach. Mam nadzieję, że od pierwszych metrów złapie dobry feeling w aucie. Postaram się wyznaczyć sobie dobre tempo bez podejmowania zbędnego ryzyka i konsekwentnie się tego trzymać w przekroju całego rajdu. 
Jesteśmy bardzo pozytywnie nastawieni na najbliższe dni. Kibice i cała atmosfera panująca wokół rajdu – to coś niesamowitego. Zapraszamy do odwiedzin naszej strefy serwisowej, mamy dla Was sporą dawkę upominków od kartony.pl Trzymajcie kciuki za nasz start i widzimy się na mecie!” – mówi Adam Stec
Do Góry