Stec i Rathe zwyciężają w 3 rajdzie Arłamów

Mariusz Stec i Jacek Rathe znów to zrobili! Duet zajął pierwsze miejsce w trzecim dorocznym Rajdzie Arłamowa, umacniając swój status jednego z najlepszych zespołów rajdowych na świecie.

Mariusz Stec i Jacek Rathe wygrali III Rajd Arłamów, pokonując w swoim Fordzie Fiesta Proto całą konkurencję. To był trudny rajd, z wieloma wymagającymi przeszkodami i trudnym terenem. Kierowcy działać na najwyższych obrotach, aby wyjść na prowadzenie. Gratulujemy Mariuszowi i Jackowi tego imponującego zwycięstwa! Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, co zrobią dalej.

Rajd Arłamów to nie żart – jest to jeden z najtrudniejszych i najbardziej wymagających rajdów na świecie, podczas którego kierowcy muszą zmagać się ze zdradliwym terenem, niebezpiecznymi przeszkodami i ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Stec i Rathe stanęli jednak na wysokości zadania i zwyciężyli w swoim Fordzie Fiesta Proto.

To niesamowite osiągnięcie dla obu kierowców, którzy szybko stają się legendami w świecie rajdów. Nie możemy się doczekać, by zobaczyć, co zrobią w przyszłości. Gratulacje, Mariusz i Jacek! Wykonaliście wspaniałą pracę!