57. Rajd Barbórka 2019 – 28 samochodów historycznych na liście
57. Rajd Barbórka 2019 – Wojciech Chuchała – “jedziemy bez presji”
57. Rajd Barbórka 2019 – Projekt E z Krzysztofem Hołowczycem i Manfredem Stohlem
Kajetan Kajetanowicz blisko przedłużenia współpracy z Lotosem. Celem mistrzostwo WRC 2 2020
57. Rajd Barbórka 2019 – Michał Chorbiński i Beata Borowicz debiutują w Subaru Imprezie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019

Hyundai Motorsport poinformował o wystawieniu Daniego Sordo i Andreasa Mikkelsena do tegorocznej edycji Monza Rally Show.

Osiem odcinków specjalnych w ciągu trzech dni na legendarnym torze Monza. Reprezentanci zespołu z Alzenau wystartują Hyundaiami i20 R5. Dla Daniego Sordo jest to piąty występ w tej klasycznej imprezie.

To mój piąty start w Monza Rally Show, ale jest wyjątkowy. Będę jeździł Hyundaiem i20 R5, a nigdy wcześniej nie byłem na Monzy z R5″ – powiedział Sordo

Dla mnie będzie to wakacyjny weekend z zespołem. Oczywiście spróbujemy wygrać. Monza zawsze była radosnym wydarzeniem pod koniec roku” – podsumował Hiszpan.

Andreas Mikkelsen pojawi się w “świątyni prędkości” po raz drugi. W debiucie jechał Hyundaiem i20 WRC. Teraz nadszedł czas na występ za kierownicą Hyundaia i20 R5.

W tym roku z normalnym pilotem (rok temu był nim Neuville), będę mógł skoncentrować się na sobie i pokazać do czego zdolny jest samochód. Jestem pewien, że będzie to konkurencyjne wydarzenie, szczególnie z Danim. Oboje będziemy dobrze bawić się, a gdy masz przyjemność z jazdy samochodem, tempo jest zawsze dobre” – podsumował Andreas Mikkelsen.
Do Góry