57. Rajd Barbórka 2019 – 28 samochodów historycznych na liście
57. Rajd Barbórka 2019 – Wojciech Chuchała – “jedziemy bez presji”
57. Rajd Barbórka 2019 – Projekt E z Krzysztofem Hołowczycem i Manfredem Stohlem
Kajetan Kajetanowicz blisko przedłużenia współpracy z Lotosem. Celem mistrzostwo WRC 2 2020
57. Rajd Barbórka 2019 – Michał Chorbiński i Beata Borowicz debiutują w Subaru Imprezie
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą

W związku z informacją na temat odejścia zespołu Citroena z Rajdowych Mistrzostw Świata coraz większego znaczenia nabierają wiadomości o dołączeniu Sebastiena Ogiera do Toyoty. W japońskim zespole “widziany” jest też Elfyn Evans.

Tommi Makinen oficjalnie nie odniósł się do plotek na temat składu jego zespołu w 2020 roku. Informacja o nowym układzie ma być podana w przyszłym tygodniu. Źródła portalu Autosport.com wskazują na dołączenie do Elfyna Evansa ubiegłorocznego mistrza świata – Sebastiena Ogiera. Szczególnie korzystny układ, gdy dodamy do tego wiadomości na temat wzajemnej sympatii tych dwóch kierowców. Trzonem Toyoty ma być również młody Kalle Rovanpera.

Jeśli te przecieki ze świata motorsportu potwierdzą się, na rynku transferowym pozostanie dużo znanych nazwisk bez stałego zatrudnienia. Szczególnie, gdy szeregi WRC opuści Citroen. Niepewni przyszłości mogą być: Esapekka Lappi, Craig Breen, Andreas Mikkelsen, Jari Matti Latvala, Kris Meeke, Mads Ostberg i Hayden Paddon. To daje duże pole manewru między innymi M-Sportowi, które przekłada się na mocną pozycję negocjacyjną.
Do Góry