Julien Ingrassia – “jazda po asfalcie jako pilot jest dużo trudniejsza” – wywiad
Rajd Hiszpanii 2019 – rywalizacja na siedemnastu odcinkach specjalnych
Citroen wystawi trzy samochody w Australii
Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Strefa konkursowa, Wirtualne

Sébastien Loeb Rally Evo już na rynku (konkurs!)

Do sklepów trafiła właśnie gra Sébastien Loeb Rally Evo. Wydawcy zapewniają, że dzięki niej przeżyjecie na nowo emocjonujące zwycięstwa Francuza z lat 1998-2013 i doświadczycie całkowicie nowych wrażeń z rajdów. Kupując grę, możecie także pobrać za darmo e-booka „Sébastien Loeb. Mój styl jazdy”, czyli autobiografię dziewięciokrotnego rajdowego mistrza świata.

– Ponad 300 km tras. Największa gra rajdowa i rallycross na PC! Olbrzymia liczba dostępnych aut. Ponad 50 różnych samochodów z różnych epok – od lat 60., aż po czasy współczesne – takie zalety gry wymienia na okładce jej wydawca, firma Milestone. Gra dostępna jest w wersji na Xbox One, PS4 oraz PC.

Kupując ją, macie szansę jeszcze lepiej poznać historię Sébastiena Loeba. Dzięki współpracy z Wydawnictwem SQN możecie pobrać za darmo e-book „Sébastien Loeb. Mój styl jazdy”, czyli wspomnienia Francuza, które ukazały się w Polsce w 2013 roku. Promocja ważna jest do 30 kwietnia.

Konkurs! Wygraj SLRE na PC

Dzięki współpracy z Wydawnictwem SQN mamy dla Was grę Sébastien Loeb Rally Evo na PC. Co zrobić aby wygrać?

1. Napisz w komentarzu pod tym newsem jaka różnica czasu będzie dzielić pierwszą i drugą załogę na Power Stage (OS Värmullsåsen) Rajdu Szwecji. Swoją odpowiedź (np. 32 sekundy) możesz dodać maksymalnie do niedzieli (14. lutego), do godziny 10:00. Odpowiedzi dodane po tym czasie nie będą brane pod uwagę.
2. Osoba, która będzie najbliżej wygrywa. Jeśli podane zostaną dwie te same odpowiedzi – wygrywa osoba, która wytypowała jako pierwsza.

Wyniki! Dziękujemy za udział w naszym konkursie. Nagrodę otrzymuje pan Janek Gorczyca, za wskazanie dokładnie takiego czasu, jaki różnił na mecie Ogiera i Mikkelsena, czyli 3,4s. Gratulujemy! Pana Janka prosimy o kontakt na kontakt@rajdy24.pl.
Do Góry