Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
Petter Solberg z fabrycznym zespołem w WRC?
Lista zgłoszeń do Rajdu Monte – Carlo 2020 opublikowana. Brakuje Polaków, 11 samochodów WRC
Hyundai zamierza walczyć o podwójną koronę
Podsumowanie sezonu i plany na 2020 rok okiem Kajetana Kajetanowicza
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Sąsiadek podsumowuje Wisłę

Swój start w Rajdzie Wisły podsumowuje Marek Sąsiadek, w zawodach pilotowany przez Macieja Chrupcałę. Załoga wygrała rywalizację w klasie Gość 2WD.

Teraz po rajdzie fajnie się mówi o wygraniu klasy Gość 2WD i 2 miejscu, jeśli chodzi o wszystkie czasy na rajdzie. Mimo wszystko po odpadnięciu koła na Rajdzie Rzeszowskim nie siedziałem w samochodzie rajdowym za kierownicą, a wiedziałem, że na Wiśle wszyscy będą jechali bardzo szybkim tempem. I stresowałem się trochę, bo nie chciałem źle wypaść. Reasumując cieszę się z wyniku, ale te 0,6 sek/km, które w równej walce traciłem do Tomasza Gryca nie zadowala mnie. Zdaję sobie sprawę, że 208 R2 jest dużo szybszym samochodem, jednak czuję, że mógłbym pojechać dużo lepiej. Niestety gdzieś z tyłu głowy blokuje mnie wizja rozbicia samochodu, co wiąże się z finansami. Plus jednak mała ilość kilometrów oesowych zrobionych w życiu w stosunku do innych kierowców.

Teraz czas na Rajd Dolnośląski. Jadę z Łukaszem Jastrzębskim i naprawdę liczę na mocny deszcz. Co prawda opon za dużo nie mam, ale uwielbiam jazdę po mokrym i w tym widzę moje szanse

– podsumował Sąsiadek.

You may also like
Do Góry