Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
Petter Solberg z fabrycznym zespołem w WRC?
Lista zgłoszeń do Rajdu Monte – Carlo 2020 opublikowana. Brakuje Polaków, 11 samochodów WRC
Hyundai zamierza walczyć o podwójną koronę
Podsumowanie sezonu i plany na 2020 rok okiem Kajetana Kajetanowicza
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMOŁ

RSMOŁ i Soltrade Premio 1. Rajd Spalski z nagrodami

Znany jest już wykaz nagród, jaki przygotowano na pierwszą edycję Soltrade Premio Rajdu Spalskiego oraz Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego. W poszczególnych rundach do zdobycia będą oczywiście pamiątkowe puchary (w bardzo motoryzacyjnej formie, bo w kształcie tłoka samochodowego), ale również inne nagrody rzeczowe.

Za wygranie całego cyklu RSMOŁ, mistrz zdobędzie bon na 2500 złotych, za który będzie można kupić komplet opon do wskazanej wartości. Wicemistrzowie okręgu (kierowca i pilot) otrzymają weekendowy pobyt w Karczmie Spalskiej (w tym śniadania i obiadokolacja) dla siebie i ich osób towarzyszących. Drugi wicemistrz, czyli zdobywca trzeciego miejsca w punktacji otrzyma nagrodę o wartości do 500 złotych, którą poznamy niebawem.

Pierwsza trójka w każdej z kategorii Soltrade Premio 1. Rajdu Spalskiego rozgrywanego w formie Rajdu Okręgowego otrzyma:
1. miejsce – zestaw narzędzi w praktycznym trójkątnym opakowaniu Premio
2. miejsce – ciśnieniomierz elektroniczny do opon Premio
3. miejsce – modne koszulki z logo Dunlop Racing

W ramach Soltrade Premio 1. Rajdu Spalskiego nagrody otrzymają także uczestnicy rozgrywanej równolegle Super Konkursowej Jazdy Samochodem. Najlepsze załogi 1. rundy MOŁ w Super KJS zostaną uhonorowane przez firmę Tedex, a szczegóły zostaną przedstawione wkrótce.

Regulamin uzupełniający imprezy oraz otwarcie listy zgłoszeń nastąpi w najbliższy piątek, 10 kwietnia. Na stronie rajdu można śledzić wszystkie najnowsze komunikaty dotyczące Soltrade Premio 1. Rajdu Spalskiego. Ruszył także dział RSMOŁ, który znajdziecie w naszym menu (RO, KJS > Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego) oraz pod adresem www.rajdy24.pl/rsmol.

You may also like
Do Góry