Skoda wycofuje się z WRC
Ott Tanak oczekuje walki w Hyundaiu na zdrowych zasadach
Hyundai rozważa drugi zespół w WRC
Subaru Poland Rally Team odchodzi z RSMP
57. Rajd Barbórka 2019 – Robert Luty i Marcin Celiński najlepsi w historykach
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Puchar Tedex, RO, KJS

Ridergarage.pl WRT po VIII Rally Mazowsze

Załoga Ridergarage.pl WRT w sobotę 19.03.2016 stanęła na starcie VIII Rally Mazowsze. Impreza zorganizowana przez AK Centrum stanowiła drugą rundę RSMAKC oraz drugą rundę Pucharu TEDEX WRC. Honda Civic załogi Sebastian Dziadosz/Marcin Dziadosz po zaciętej walce zajęła nie tylko 1 miejsce w klasie 3 ale też dowiozła chłopaków na I miejsce w generalce. Sebastian z Marciniem zostali zwycięzcami rajdu, a tym samym umocnili swoją pozycję na fotelu lidera Pucharu Tedex WRC. Szybkie i techniczne trasy w okolicach Nowego Dworu Mazowieckiego dały chłopakom dużo frajdy z jazdy a tym samym pozwoliły na zdobycie kolejnych cennych doświadczeń przed bardzo pracowitym sezonem 2016.

Jednak to nie jedyny sukces jakim może pochwalić się Ridergarage.pl WRT tej imprezie. W barwach Teamu do rywalizacji stanął także Jacek Goździk, który za kierownicą swojej Toyoty Starlet Proto zajął II miejsce w klasie 2, kończąc tym samym Rally Mazowsze na 22 miejscu w generalce.

– Bardzo dziękujemy wszystkim naszym kibicom za gorący doping na trasie i oraz dobre słowa które otrzymaliśmy w komentarzach na naszym profilu na Facebooku. Dziękujemy, że byliście i jesteście z nami 🙂 – mówią zawodnicy. – Nasz start nie byłyby możliwy gdyby nie wsparcie serwisu samochodów osobowych i dostawczych Rider Garage, firmy www.skutery.auto.pl, Salonowi sprzedaży skuterów, części i akcesorii.
Do Góry