Subaru Poland Rally Team odchodzi z RSMP
57. Rajd Barbórka 2019 – Robert Luty i Marcin Celiński najlepsi w historykach
57. Rajd Barbórka 2019 – Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak ponownie najlepsi
57. Rajd Barbórka 2019 – 28 samochodów historycznych na liście
57. Rajd Barbórka 2019 – Wojciech Chuchała – “jedziemy bez presji”
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

Revline Racing Team na podium Rajdu Rzeszowiak

Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej to wynik załogi Marcin Wilusz – Wojciech Witkowski w 3. Rajdzie Rzeszowiak – pierwszej rudzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia. Zawodnicy Automobilklubu Małopolskiego w barwach Revline Racing Team pokazali na trudnych odcinkach specjalnych, znanych z zaliczanego do ERC Rajdu Rzeszowkiego, solidne tempo oraz bezbłędną jazdę, co zaowocowało miejscem na podium.

Marcin Wilusz:

Rajd Rzeszowiak to bez wątpienia najtrudniejsza impreza, w której kiedykolwiek startowałem. Odcinki specjalne, choć wąskie i kręte, okazały się dodatkowo bardzo szybkie, a dodatkowym utrudnieniem okazały się głębokie cięcia zakrętów. To wszystko sprawiło, że od startu do mety cały czas należało utrzymywać najwyższy poziom koncentracji, bo w zasadzie na każdym zakręcie można było zakończyć udział w rajdzie i poważnie rozbić samochód. Tym bardziej cieszy nas drugie miejsce w klasyfikacji generalnej, które w Rzeszowie wywalczyliśmy. Ten sukces nie byłby możliwy bez wsparcia moich sponsorów, dzięki którym w ogóle udało się w tym rajdzie wystartować; a podczas samych zawodów niezbędna okazała się ciężka praca ekipy Piotrka Materniaka i Artura Szałajdy. Bardzo Wam wszystkim dziękuję i liczę, że wspólnymi siłami powalczymy podczas kolejnej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Podkarpacia.

Wojciech Witkowski:

Jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości jak duża różnica dzieli KJS-y i rajdy okręgowe, to przykład Rajdu Rzeszowiak powinien je całkowicie rozwiać. Śmiem nawet twierdzić, że odcinki specjalne, z którymi mieliśmy okazję się w ten weekend zmierzyć, poziomem trudności są identyczne jak w RSMP, a różnią się jedynie ich długością. Tak jak się spodziewaliśmy, „Rzeszowiak” był wielką rajdową przygodą i jesteśmy bardzo zadowoleni, że jesteśmy na mecie, i to z bardzo dobrym wynikiem.

Partnerami zespołu są: Producent olejów Revline i Jasol; Stara Wędzarnia Frysztak, a także MarWil – dystrybutor drewna opałowego na trasie Sanok  – Krosno – Jasło. Za obsługę techniczną samochodów odpowiada Materniak Autosport, a patronat medialny sprawuje TVP 3 Rzeszów oraz portal Krosno112.pl. Więcej informacji o zespole można uzyskać na naszej stronie internetowej oraz na Facebooku.
Do Góry