FIA Rally Star – nowe szczegóły
Chorwacja zainteresowana rundą WRC
WRC: przetarg na układ hybrydowy już w kwietniu
Rajd Szwecji 2020 – dzień dla Evansa. Kłopoty Latvali
Rajd Szwecji 2020 – pierwszy oes odwołany
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Różne

Relacja na żywo – widget na Twoją stronę!

Relacja na żywo z 4. Rajdu Ziemi Bocheńskiej im. Janusza Kuliga będzie premierową, jeśli chodzi o ilość wejść z odcinków specjalnych (z komentarzem). Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z naszym planem, będziemy mieć dla Was transmisje na żywo z dwóch przejazdów OS Łapanów oraz jednego OS Bochnia. Jednak to nie koniec nowości podczas tej imprezy.

Masz własną stronę dotyczącą rajdów? A może jesteś zawodnikiem i chcesz na swojej stronie internetowej zamieścić naszą relację? Od teraz to bardzo proste! Wprowadziliśmy nowość, którą jest widget relacji na żywo. Możesz pobrać kod i wklejając go na swoją stronę umieścisz na niej naszą relację na żywo.

Kody będą do pobrania podczas każdej relacji (po prawej stronie w panelu, np. tak jak tutaj). Poniżej prezentujemy podgląd oraz sam kod.

Istnieje także możliwość przygotowania specjalnego widgetu, w którym pojawią się np. ostatnie aktualności z RSMŚl czy RSMP. Może to ożywić Twoją stronę www, jeśli nie jest zbyt często aktualizowana. W tej sprawie (a także w przypadku pytań technicznych) służymy pomocą na [email protected]

Pobierz kod:

Informacje techniczne: parametr width=”100%” odpowiada za szerokość, natomiast height=”500″ za wysokość panela relacji. Możesz je dostosowywać do swoich potrzeb.
Do Góry