Julien Ingrassia – “jazda po asfalcie jako pilot jest dużo trudniejsza” – wywiad
Rajd Hiszpanii 2019 – rywalizacja na siedemnastu odcinkach specjalnych
Citroen wystawi trzy samochody w Australii
Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Ranking Rajdy24, Różne

Ranking Rajdy24 – Notowanie 10 – 26.11.2014

Rajd Cieszyńska Barbórka zamknął rywalizację o punkty na odcinkach specjalnych w Polsce, co przyczyniło się do wielu zmian w naszym rankingu. Pojawiły się również nowości i powroty, o których więcej poniżej.

Do żadnych zmian nie doszło w czołowej dziesiątce i zimę na fotelu lidera najprawdopodobniej spędzi Robert Kubica. Podium uzupełnia Kajetan Kajetanowicz oraz Aleks Zawada. Jako czwarty sklasyfikowany jest Grzegorz Grzyb, czwarty w miniony weekend w Sosnovej.

Najlepszym z pucharowiczów po Rajdzie Barbórka Cieszyńska okazał się Hubert Palider, który awansował o sześć pozycji na jedenastą lokatę. Za nim sklasyfikowano Grzegorza Musza.

Największy awans zanotował powracający na trasy RPP – Rafał Kręcioch, który zyskał 57 pozycji. Największy spadek zanotowało szesnastu kierowców, którzy stracili trzynaście pozycji. Do rankingu powrócił Damian Tomala (77 lokata), Jakub Lesiak (104 lokata), Beniamin Sikora (124 lokata), Szymon Krużołek (136 lokata) i Grzegorz Gaś (160 lokata).

Nowościami w rankingu są Bartosz Foltyn (80 lokata), Grzegorz Wasilewski (106 lokata), Piotr Pluta (111 pozycja), Jakub Mrozek (129 pozycja), Jakub Nowak (167 pozycja), Jacek Płonka (169 pozycja), Piotr Woś (172 pozycja) i Maciej Jodłowski (176 pozycja).

[table id=17 /]

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply
Do Góry