M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS

Rally Masters 2019: Magdalena Misiarz i Jarosław Hryniuk na piątym miejscu w generalce!

Magdalena Misiarz po bardzo dobrym występie w Tarmac Masters, tym razem wywalczyła piąte miejsce w klasyfikacji generalnej w pierwszej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Dolnego Śląska.

Zawody skrócone jedynie do soboty składały się z siedmiu wymagających prób sportowych. Odcinki były przeprowadzone na trasach znanych z Rajdu Polski, gdy ten rozgrywany był na trasach asfaltowych. Na tych drogach doskonale odnalazła się Magdalena Misiarz. Honda Civic prowadzona przez mieszkankę Wrocławia była najszybszą “ośką” w całych zawodach! Wyżej w klasyfikacji generalnej uplasowały się jedynie samochody czteronapędowe w tym Ford Fiesta Proto. Szybka i czysta jazda, to znak rozpoznawczy Magdaleny od kilku sezonów. Bardzo dobra dyspozycja, wysoka konkurencyjność, nawet względem mocniejszych samochodów sprawia, że można wskazywać tę zawodniczkę w roli “czarnych koni” tego sezonu.

Wspólnie z Jarkiem Hryniukiem start w pierwszej rundzie Rally Masters traktowaliśmy jako trening. Chcieliśmy sprawdzić jazdę na różnych oponach, jak również mocno liczyliśmy na deszcz i to udało się zrealizować. Na przedostatnim odcinku jechaliśmy na oponie typu slick po mokrej nawierzchni, co było sporym wyzwaniem. Nie spodziewałam się, że będziemy mogli nawiązać rywalizację z samochodami klasy R2, jednak tempo, a zwłaszcza wynik przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.” – podsumowuje Magdalena Misiarz

Fot. Podfigor Foto
Do Góry