Kajetan Kajetanowicz – Barbórka jest jak magnes
Sebastien Ogier nie żałuję współpracy z Citroen Racing
Pierre Budar wyjaśnia przyczyny odejścia Sebastiena Ogiera z Citroen Racing
Citroen Racing opuszcza WRC po odejściu Sebastiena Ogiera
57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Rajd Ziemi Bocheńskiej: Małopolska czeka na zawodników!

Tak jak już informowali organizatorzy trzeciej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, w tym roku przygotowali całkiem nowe odcinki specjalne na trzecią edycję Rajdu Ziemi Bocheńskiej. Trasy zostały wytyczone na terenach gmin Łapanów, Nowy Wiśnicz, Trzciana oraz Lipnica Murowana, a ich łączna długość to ponad 40 km. Oba odcinki, Bo Glass i Łapanów, zawodnicy pokonają trzykrotnie, a na zakończenie rajdu zjawią się w samym centrum Bochni, by wystartować do spektakularnego odcinka miejskiego!

Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, że warto przyjechać na nasz rajd, obejrzyjcie onboardy tych wyjątkowych, krętych i górzystych odcinków, które czekają na Was! Organizatorzy gwarantują, że takich tras nie znajdziecie na żadnej innej rundzie RSMŚl. Dodatkowo rajd można wykorzystać jako świetny trening przed nadchodzącą rundą Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Odcinek Bo-Glass

Odcinek Łapanów

Informujemy jednocześnie, że nielegalne zapoznanie z trasą poza terminem wyznaczonym w Regulaminie Uzupełniającym będzie karane. Przed rajdem odcinki są monitorowane zarówno przez osoby wyznaczone przez Organizatora, jak i mieszkańców. Prosimy o zdrowy rozsądek i zachowanie fair play.
Do Góry