Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Sordyl i Korzeniowski wygrywają rajd i mistrzostwa!
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

Rajd Opolski 2016: relacja na żywo! (+ harmonogram)

Miło nam poinformować, że przy współpracy z 44tuning Performance Center szykujemy dla Was relację na żywo z nadchodzącej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, 2. Rajdu Opolskiego.

2-rajd-opolskiZawody rozegrane zostaną w najbliższą sobotę, 29. października. W piątek, o godzinie 20:00, zapraszamy do śledzenia filmowej relacji ze startu. Jeśli chodzi o harmonogram wejść na żywo z sobotniego etapu, dokładne godziny podamy w piątek wieczorem, po przeprowadzeniu testów. Wersją minimum będą wywiady ze stref serwisowych oraz Ceremonia Mety, jednak robimy wszystko, aby zaradzić problemom z zasięgiem, które występują na odcinkach. Tak więc trzymajcie kciuki, bo chcemy w harmonogramie zawrzeć oczywiście wejścia z “oesów”. 🙂

44tuning Performance Center – świat innowacyjnych rozwiązań dla motoryzacji, transportu, rolnictwa oraz sportu. Tych wszystkich, których ciekawi jak wykonuje się modernizacje, diagnostyki obciążeniowe, czy innowacyjne rozwiązania w 44tuning zapraszamy na stronę Facebook, gdzie można na żywo śledzić co ciekawego dzieje się u nas.

Przodując w modernizacjach nowych samochodów na gwarancji możecie zapoznać się z efektami tuningu przez najnowszy system sterownika zewnętrznego DPP Performance oferowany dla najnowszych silników turbodiesel, turbobenzynowych, a także dla wybranych silników wolnossących. Ponadto możecie zobaczyć najnowsze filmy o nowych technologiach stosowanych w tuningu, wyniki testów i diagnostyk samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych czy maszyn rolniczych serwisowanych standardowo i wpływ takiego serwisowania na ich kondycję. Dodatkowo możecie się zapoznać z efektywnym tuningiem silników wolnossących (bez turbo), przy których często bez ingerencji w silnik uzyskujemy przyrosty w zakresie 10-20%. Oczywiście znajdziecie wiele opcji na poprawienie ekonomii swoich silników. Dzięki czemu możecie oszczędzać na paliwie od 5-15% przy samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych po nawet 20-30% przy maszynach rolniczych. Dlatego zapraszamy już teraz:

Harmonogram relacji

harmonogramrelacjinews

Przy okazji przypominamy: zachęcamy do zakupu gadżetów Rajdy24.pl (naklejki, smycze, kubki). Dochód ze sprzedaży gadżetów przeznaczony jest na rozwój serwisu! 🙂
Do Góry