Julien Ingrassia – “jazda po asfalcie jako pilot jest dużo trudniejsza” – wywiad
Rajd Hiszpanii 2019 – rywalizacja na siedemnastu odcinkach specjalnych
Citroen wystawi trzy samochody w Australii
Jan Kopecky i Pavel Dresler wygrywają Rajd Barum 2019!
Kajetanowicz pojedzie Volkswagenem Polo GTI R5 w Rajdzie Niemiec 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Szuter Cup

Rajd Nowomiejski – Chrzanowski i Binięda najszybsi

Sebastian Chrzanowski i Adam Binięda jadący Hondą Civic wygrali drugą rundę Szuter Cup, XVIII Rajd Nowomiejski. Na siedmiu odcinkach specjalnych pokonali o 36 sekund Konrada Dudzińskiego z Mateuszem Kułakowskim (Honda Civic) i o 39,4s Łukasza Grzywnę z Dariuszem Krygierem (Opel Corsa A GSI).

fot. Marcin Brzemiński

fot. Marcin Brzemiński

Powyższa trójka to także podium klasy K1. W klasie K2 zwyciężyli Piotr Adamski i Piotr Pazdyka (Opel Astra GSI). W klasie OPEN najlepiej poradzili sobie Łukasz Nowicki i Przemysław Lipiński (Mitsubishi Lancer Evo VIII), 1:04,1s za nimi sklasyfikowano Patryka Dudzińskiego i Martynę Mrozowską (Mazda 323).

W klasie Gość AWD triumfowali Zbigniew Staniszewski i Bartek Boba (Peugeot 207 S2000), 22,9s za nimi uplasowali się Krzysztof Predko z Sebastianem Sadowskim (Subaru Impreza). Krzysztof Bubik i Zbigniew Lipski (Renault Clio) o ponad dwie minuty pokonali Andrzeja Łapkiewicza z Marcinem Bąkiem (Fiat Seicento) – Gość FWD.

Zobacz galerię zdjęć z rajdu autorstwa Marcina Brzemińskiego

fot. Marcin Brzemiński

fot. Marcin Brzemiński

Do mety SKJS dojechało piętnaście załóg, z których najszybsi byli Norbert Byśkiniewicz i Jarosław Dymkowski (Subaru Impreza). 35,8s za nimi dotarli do mety Marek Kwiatkowski i Michał Kozłowski (Subaru Impreza), 38,5s Filip Kamieński i Wojciech Szczygłowski (Subaru Impreza). W K2 wygrali Marcin Skuracz i Magdalena Milewska (Honda Civic), w K3 Krzysztof Brzozowski i Przemysław Luczek (Opel Kadett), w K4 Tomasz Pniewski i Marek Wodarczyk (Mitsubishi Lancer Evo IV). Najlepsi w K1 okazali się Paweł Graszek i Adam Radomski (Fiat Seicento).

Zobacz oficjalne wyniki rajdu
Do Góry