M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Rajd Nadwiślański 2019: Jerzy Smagała z Maciejem Miklaszewskim gotowi do drugiej rundy RSMP

Krakowska załoga Jurek Smagała i Maciej Miklaszewski przygotowuje się do startu w Rajdzie Nadwiślańskim, drugiej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski.

Dobra i czysta jazda, a przede wszystkim strata 1,7 sekundy do drugiego miejsca na podium podczas Rajdu Świdnickiego zaostrzyła głód dobrych wyników. Nic więc dziwnego, że w Puławach zespół Auto-Fart będzie chciał pokazać się z jak najlepszej strony!


Jurek Smagała: Świdnicki był na mnie i całego zespołu emocjonującym rajdem. Nie dość, że wróciłem na wymagające odcinki po zimowej przerwie, to jeszcze zmagaliśmy się z awarią silnika i jedną pętlę jechaliśmy na przysłowiowe pół gwizdka. Właściwie myślałem wtedy, że rajd będziemy kontynuować jako kibice… Silnik jednak sam się „naprawił” i dzięki ciężkiej pracy oraz równie ciężkiej nodze udało się nam wskoczyć na pudło! Teraz odliczamy dni do Rajdu Nadwiślańskiego. To nie jest rajd szczególnie łatwy dla mojego samochodu. Odcinki tej eliminacji faworyzują rajdówki mocniejsze niż nasza, ale urok motorsportu tkwi w tym, że niezależnie od warunków trzeba walczyć, co też obiecujemy! Teraz musimy tylko dotrzeć silnik, skrzynię, spakować rajdowe graty i dobrze sobie wszystko opisać! Dziękuję naszym Partnerom: Auto-Fart, hotel Górski Raj, Petrosklep, Citrocasa Świeżo Wyciskaj oraz Autoserwis Patecki za zaangażowanie, bez którego nie moglibyśmy się ścigać! Do zobaczenia na odcinkach!


Maciej Miklaszewski: Cieszę się, że jadę z Jurkiem do Puław. Dzięki ostatniej pętli Rajdu Świdnickiego trochę się rozjeździliśmy, więc nadchodząca eliminacja będzie już dużo przyjemniejsza ?Podczas Rajdu Nadwiślańskiego będziemy musieli być cały czas skoncentrowani na szukaniu szybkości i chowaniu się przed czasem, ale myślę, że to misja do wykonania. Wierzę, że wysiłek, który włożymy w przygotowanie opisu, zaowocuje dobrą jazdą! Kibiców prosimy o bezpieczny doping! Dozoba na OSach!
Do Góry