WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
51. Rajd Festiwalowy 2020 odwołany
Prodrive zainteresowany pomocą w budowie respiratorów w Wielkiej Brytanii
Pięć biegów w samochodach WRC od 2022 roku
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RSMP

Rajd Dolnośląski z mistrzowską koroną

Po walce w 50. Rajdzie Dolnośląskim, zespół Rallytechnology ma wiele powodów do świętowania. Podczas tej jednej imprezy, ekipa z Rybnika wywalczyła Mistrzostwo w klasyfikacji zespołów sponsorskich oraz Mistrzostwo Polski w klasie 2WD*, które przypieczętowali Dariusz Poloński z Grzegorzem Doboszem. To jednak nie wszystkie sukcesy, jakie udało się tutaj osiągnąć!

– Właśnie dla takich chwil warto to wszystko robić – mówi szef zespołu, Robert Gabryszewski. – Na ten sukces bardzo ciężko pracowało wielu ludzi, dla których rajdy to największa życiowa pasja! Dziękuję im wszystkim za to, że z nami pracują i że ich praca przynosi tak fantastyczne rezultaty.

Rajd Dolnośląski zakończył się kolejnym sukcesem załogi Poloński/Dobosz. Po zdobyciu mistrzowskiej korony w klasie czwartej przyszedł czas na mistrzostwo klasy 2WD.

– Chciałbym pogratulować Darkowi Polońskiemu i Grześkowi Doboszowi kolejnego tytułu  – mówi Gabryszewski. – To niezwykle szybka załoga, która jest naszą chlubą. Przez cały weekend fantastyczne tempo pokazywali również Tomek Gryc i Michał Kuśnierz. Ich dojrzała jazda zaowocowała trzecim miejscem w klasie czwartej, a w tak trudnym rajdzie jest to duże osiągnięcie. Na pochwałę zasługują także Michał Uliarczyk i Ryszard Ciupka, którzy mimo małej ilości startów w tym sezonie, byli w stanie wywalczyć szóste miejsce w klasie czwartej, a dodatkowo punkt za trzecie miejsce na Power Stage. Po raz kolejny jestem pod ogromnym wrażeniem jazdy Zbigniewa Gabrysia i Artura Natkańca, którym do kolejnego podium z rzędu zabrakło po prostu trochę szczęścia.

Ostatnią rundą RSMP będzie Rajd Arłamów, który rozpocznie się 3 listopada. Aby być blisko i na bieżąco startu załóg Rallytechnology w zawodach, zachęcamy do śledzenia konta społecznościowego na Facebook’u (www.facebook.com/rallytechnology). Zapraszamy także na oficjalną stronę zespołu: www.rallytechnology.com!

* klasyfikacje do zatwierdzenia przez Polski Związek Motorowy
Do Góry