M-Sport z problemami finansowymi przez COVID-19
Testy wstrzymane przynajmniej do 31 maja
WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Radio Rajdowe ponownie w Mikołajkach

Już po raz osiemnasty zagra Radio Rajdowe Radia Olsztyn. Od czwartku do niedzieli na częstotliwości 99,6 FM miłośnicy rajdów samochodowych będą mogli śledzić najważniejsze doniesienia z Lotos 72 Rajdu Polski.

Dzięki współpracy Radia Olsztyn i PZM na antenie usłyszymy relacje z odcinków specjalnych, wywiady z zawodnikami i ekspertami, porady jak bezpiecznie oglądać rajd. W tym roku Radio Rajdowe współorganizuje akcję Kibicujemy Polakom, która ma zachęcać fanów sportów motorowych do dopingowania polskich załóg. Akcję Kibicujemy Polakom wspiera sieć warsztatów samochodowych MotoIntegrator Partner.

Historia Radia Rajdowego sięga 1997 roku, kiedy jako pierwsi relacjonowaliśmy odbywający się pod Olsztynem Rajd Kormoran, będący rundą Rajdowych Mistrzostw Polski. W kolejnych latach Radio Rajdowe towarzyszyło najlepszym kierowcom oraz wszystkim kibicom podczas zmagań w Rajdowych Mistrzostwach Europy i Świata w Mikołajkach.

Jak słuchać radia? Wjedź w dział relacji z Rajdu Polski – odnośnik do internetowej wersji radia znajdziesz w panelach po prawej stronie

Radia Rajdowego można będzie słuchać również za pomocą Internetu i aplikacji mobilnej Radia Olsztyn. Zdjęcia i filmy nagrane podczas rajdu zostaną opublikowane na stronie Radia Olsztyn. Na miejscu pokażemy wszystkim chętnym kibicom, jak wygląda przygotowanie programu radiowego „od kuchni”. W czwartek 2 lipca po 14:00 w studiu Radia Rajdowego odbędzie się specjalna audycja z udziałem polskich załóg startujących w rajdzie. Dla kibiców i słuchaczy przygotowaliśmy również pyszny tort, którym świętować będziemy 18 urodziny Radia Rajdowego.
Do Góry