Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Pozytywnie nastawieni liderzy RSMŚl

Już w najbliższy weekend kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska, 1. Rajd Opolski. Załoga Szewczyk/Wilk wystartuje w nim z numerem 1.

Jakub Szewczyk: Jestem pozytywnie nastawiony na ten rajd. Mam nadzieje, że odbędzie się on bez żadnych przeszkód, gdyż mamy dość wrażeń po 1 Rajdzie Cielądza, gdzie chcieliśmy przetestować Hondę w deszczowych warunkach, lecz niestety nie udało się. Odcinki rajdu są dla wszystkich nieznane, więc podczas zapoznania, będzie je trzeba dokładnie opisać. Jak co rajd naszym celem jest dojechać do mety i wzbogacić się o kolejne doświadczenia. Będziemy także walczyć o podium. 🙂 Serwisem naszego auta zajmować się będzie oczywiście najlepsza firma GG-CAR, a udział w rajdzie nie odbyłby się oczywiście bez wsparcia: ATC ,WILMEX CONTRACT, REMAR-BUDOWNICTWO ENERGOOSZCZĘDNE, LW SERWIS, COPKATRANS, PREMIUM DETAILING, EPI i Piętka Technology, Zapraszamy wszystkich do kibicowania!

– Na naszym fanpage będzie można śledzić wyniki na bieżąco.

Maciej Wilk: Po długiej przerwie wracamy na swoje rajdowe ścieżki. Zobaczymy co przyniesie ten rajd, ale jedziemy na niego z pozytywnym nastawieniem. Oczywiście będziemy robili wszystko co w naszej mocy aby utrzymać się na 1 pozycji. 🙂 Niestety nie udało nam się przetestować Hondy w trudnych, jesiennych warunkach, ale miejmy nadzieję, że pogoda podczas tego rajdu będzie nam sprzyjać. Do zobaczenia na mecie i trzymać kciuki!

You may also like
Do Góry