Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, Tarmac Masters

Poznaliśmy zwycięzców drugiej rundy Tarmac Masters!

Fot. ART of FOTO by Bartek Żywarski

1. Rally Pickup Design przeszedł do historii! Po sześciu odcinkach specjalnych najszybszą załogą okazali się Tomasz Gucwa i Marcin Małek – zwycięzcy klasy SKJS. Łączny czas załogi Subaru Imprezy wyniósł 21:46,3s. Zaledwie 1,7s za nimi sklasyfikowano Pawła Pisza i Jakuba Brzezińskiego. Podium uzupełnili Mateusz Sznajderski i Adam Janiszyn w Peugeocie 206.

W klasie RO Gen triumfują Damian Kostka i Paweł Pochroń. Załoga Hondy Civic pokonała o 10,1s Macieja Sordyla i Krystiana Korzeniowskiego. Trzecie miejsce, ze stratą 34,8s, wywalczyli Kacper Michalczuk i Tomasz Parzóch w Renault Clio. W RO, po wypadku załogi Babraj / Majewski, zwycięstwo odnieśli Kacper Terlikowski i Marcin Grabski, którzy mieli ponad pół minuty przewagi nad Gazdą i Mikuliszynem. Na trzecim miejscu sklasyfikowano Jacka Oryńskiego i Adriana Pawłowskiego (+2:20,3s, Honda CRX).

Wśród Gości pierwszy stopień podium wywalczyli Grzegorz Dudek i Grzegorz Bieniek (Volkswagen Golf). Z drugiego miejsca mogą się cieszyć jadący Peugeotem 206 Mateusz Kokoszka i Łukasz Szwed (+24,1s). 17,3s za nimi znaleźli się Mariusz Sobczak i Bartosz Koprowski (+41,4s). Na uwagę zasługuje świetne tempo Jerzego Sudera i Krzysztofa Świstaka. Załoga Mitsubishi Lancera była najszybsza na pięciu z sześciu rozegranych prób sportowych, jednak strata poniesiona na pierwszej próbie pozwoliła im na zajęcie dopiero piątego miejsca (+50,3s).

Pełne wyniki znajdziesz tutaj.

You may also like
Do Góry