Kajetan Kajetanowicz pojedzie w siedmiu rundach WRC 3
4. Rally Ireco Motorsport – 1. runda MRF Tarmac Masters 2020 – ponad 100 załóg na wirtualnej liście zgłoszeń
FIA Rally Star – nowe szczegóły
Chorwacja zainteresowana rundą WRC
WRC: przetarg na układ hybrydowy już w kwietniu
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Ponad 40. kilometrów oesowych Rajdu Ziemi Bocheńskiej

Organizatorzy 3. Rajdu Ziemi Bocheńskiej otworzyli listę zgłoszeń, publikując również harmonogram czasowy imprezy. Zawodnicy startujący w trzeciej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska będą zmagać się na siedmiu odcinkach specjalnych, których łączna długość wyniesie ponad 40. kilometrów.

Załogi wystartują o 8:00 z bocheńskiego Rynku. Do pokonania będą mieć dwa odcinki specjalne, Bo-Glass (Wiśnicz, o długości 6,4km) i Łapanów (6,5km). Próby będą pokonywane trzykrotnie, o godzinach: 8:23, 11:19 i 14:15 (Bo-Glass) oraz 9:06, 12:02 i 14:58 (Łapanów). Na koniec zaplanowano widowiskowy oes po ulicach Bochni (1,5km, start o 17:50), całość zwieńczy meta o godzinie 18:00, wytyczona podobnie jak start na Rynku w Bochni.

Zdecydowaną nowością podczas tegorocznego rajdu będzie miejsce parku serwisowego. Tym razem, dzięki uprzejmości właścicieli stacji narciarskiej Laskowa Ski, to właśnie tam, w niepowtarzalnym i malowniczym miejscu małopolski, które znacie z zimowych wypadów narciarskich, będzie można obejrzeć rajdówki zjeżdżające z odcinków po każdej pętli.

Lista zgłoszeń otwarta jest do 6. czerwca (godzina 24:00). Ilość miejsc na liście wynosi 100. Serwis Rajdy24.pl objął patronat medialny nad imprezą i przeprowadzi dla Was relację ze zmagań zawodników, na którą już dziś zapraszamy.

Zobacz regulamin uzupełniający z harmonogramem czasowym
Do Góry