Pierre Budar wyjaśnia przyczyny odejścia Sebastiena Ogiera z Citroen Racing
Citroen Racing opuszcza WRC po odejściu Sebastiena Ogiera
57. Rajd Barbórka 2019 – jaki będzie?
Sordo i Mikkelsen w Monza Rally Show 2019
Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: RO, KJS, RSMŚl

Piotr Baran: walka do ostatnich metrów

Podczas Rajdu Zamkowego rywalizację w klasie K3 wygrał duet Piotr Baran / Michał Paciej, jadący Hondą Civic. Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi zawodników.

– Śmiało możemy powiedzieć, że to co działo się podczas Rajdu Zamkowego stanowi prawdopodobnie największą zaletę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska: walka w niezwykle wyrównanej stawce do ostatnich metrów ostatniego odcinka specjalnego! Serdecznie za nią dziękujemy Markowi Sąsiadkowi i Kubie Wróblowi – dla takich chwil warto wyciskać z siebie i samochodu ostatnie poty! Cieszymy się, że po pełnym przygód Rajdzie Mikołowskim udało się nam zrehabilitować i dostarczyć kibicom sporą dawkę emocji. Co prawda niedzielny poranek zaczęliśmy dość sennie, ale ostatni odcinek specjalny, do którego startowaliśmy z identycznym czasem w klasyfikacji generalnej walcząc o pierwsze miejsce w klasie zmienił Rogoźnik w nasz prywatny Power Stage. Tegoroczny Rajd Zamkowy zapadnie nam na długo w pamięci, chociaż liczymy na to, że tak zaciętych pojedynków stoczymy w tym roku więcej – najbliższa okazja ku temu będzie już za 2 tygodnie na fantastycznych odcinkach Rajdu Ziemi Bocheńskiej, na który czekamy z niecierpliwością!

– Oczywiście za wszystkie emocje chcielibyśmy podziękować naszym sponsorom i partnerom: www.dentalclinic-kk.pl, MPWiK Będzin, Miastu Będzin oraz www.baranautoserwis.pl.
Do Góry