Rajd Monte – Carlo 2020 – szczegóły
Punkty dla piętnastu zawodników – zmiany w RSMP 2020
Puchar Debiutanta – nowość w RSMP 2020
RSMP 2020 – Rajd Koszyc w miejsce dolnośląskiego
Kacper Wróblewski – “Musiałem nauczyć się pokory” – wywiad
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: Reklama, RSMP

Paweł Sławik z JCB Interhandler kontynuuje starty w sezonie 2019

Podczas gali zorganizowanej z okazji trzydziestolecia działalności zaprezentowano nowy samochód zespołu wynajęty od GG-Car Sport i wspólne plany na sezon 2019.

Podstawowym celem na tę chwilę dla zespołu JCB Interhandler Rally Team jest start w trzech rundach Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski. Uwarunkowane jest to także zaplanowanymi dużymi eventami dla klientów Interhandlera tuż przed każdym z tych Rajdów. Rajdową bronią Pawła Sławika będzie Opel Adam R2, a pierwszym startem szutrowy Rajd Polski. Przygotowania do inauguracji “rajdowego roku” trwają. Szereg działań marketingowych poprzedzających Rajd Polski, przygotowanych przez sztab ludzi, tak jak i ta impreza ma umożliwić

pozyskanie wsparcia od przyszłych partnerów zainteresowanych udziałem w projekcie INTERTEAM. Energia z jaką wychodzi Paweł, optymizm, konsekwencja mają przedstawiać rajdy w pozytywnym świetle i pokazywać potencjał płynący ze współpracy z Firmą Interhandler przy wspólnym przedsięwzięciu. Na dzień przed tym eventem dołączyła Firma Camso Polska – przedstawicielstwo producenta opon marek Camso i Solideal do maszyn budowlanych, przemysłowych oraz gąsienic gumowych i systemów gąsienicowych dedykowanych dla branży budowlanej i rolnej. Produkty Firmy Camso dostępne są w sieci sprzedaży Firmy Interhandler, co pokazuje, że Paweł potrafi łączyć sport i biznes pod szyldem JCB Interhandler Rally Team. Zespół liczy na to, że hasło przewodnie partnera „Road Free”, lidera w projektowaniu i produkcji opon oraz gąsienic dla przemysłu, zobowiąże i pozwoli na sprawne przemieszczanie się po mazurskich szutrach

Głównym motywem działań firmy JCB jest jamais content – wymagaj od siebie więcej, nigdy nie spoczywaj na laurach. Ważne, aby w życiu podejmować nowe wyzwania, bez wątpienia starty w RSMP na wysokim poziomie są dużym przedsięwzięciem, w które zaangażowanych jest sporo osób. Wierzymy, że dzięki poświęceniu i pasji do rajdów start załogi w Rajdzie Polski będzie możliwy.

Paweł Sławik: “Nie ma rzeczy niemożliwych, na niektóre trzeba nieco dłużej poczekać. Dla mnie jest dzisiaj podwójne święto. Po pierwsze mój partner obchodzi trzydziestolecie istnienia i przedstawia barwy rajdowego zespołu, którego jestem częścią. Od naszego ostatniego startu minęło dużo czasu. Rajd Barbórki Warszawskiej, choć dla nas zakończony przedwcześnie pokazał, że mamy potencjał. Chcemy zaprezentować go w tym sezonie. Zdecydowaliśmy się na zmianę samochodu z Peugeota 208 R2 na Opla Adama R2 z kilku powodów. Pierwszy jest taki, że po zdarzeniu mającym miejsce w Warszawie podczas 54. Rajdu Barbórki wykluczającym nas z rywalizacji długo nie potrafiłem się pozbierać. To przełożyło się w czasie na brak rozsądnej wersji najmu 208-ki. Po rajdzie Świdnickim dostałem propozycję najmu Opla od Bartka Grzybka (GG-Car Sport). To on zbudował moją pierwszą rajdówkę i wie czego oczekuję od serwisu. Ufam mu jak nikomu innemu. Ponadto jak się okazuje charakterystyka tej rajdówki zdecydowanie bardziej odpowiada mojemu stylowi jazdy. Razem z Bożydarem nie możemy się doczekać wspólnego startu! (uśmiech) Rajd Polski jest naszym pierwszym występem w tym roku, do którego podchodzę z dużym szacunkiem, ponieważ jazda po szutrze nie należy do najłatwiejszych. Tak naprawdę dopiero porównując czasy z naszymi kolegami będzie można ocenić nasze tempo na tej nawierzchni. Jesteśmy wszyscy optymistycznie nastawieni i skoncentrowani przede wszystkim na mecie. Dalej skoncentrujemy się na przygotowaniu do asfaltowej części sezonu w RSMP, tam oczekuję dużo więcej od siebie. Cieszę się, że możemy z partnerami realizować projekt w takiej skali i wierzę, że uda się przekazać naszą pozytywną energię kolejnym osobom, które zaangażują się w pracę razem z nami”

You may also like
Do Góry