Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
Citroen może opuścić WRC
60 załóg w 45. Rajdzie Cieszyńskiej Barbórki 2019
Rajd Australii 2019 odwołany!
previous arrow
next arrow
Slider

Partnerzy

[vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]Dunlop Logo Forever Forward_Original_69563

Marka Dunlop na początku maja 2015 roku została partnerem serwisu Rajdy24.pl. Dunlop od momentu powstania, czyli ponad stu dwudziestu pięciu lat, wspiera rozwój motosportu na całym świecie, angażując się również w lokalne, polskie projekty.

– To wielki zaszczyt, że tak potężna marka, która od zawsze związana jest ze sportem motorowym, dołącza do tworzenia internetowego centrum rajdów, jakim chcemy uczynić serwis Rajdy24.pl – mówi Gabriel Borowy, redaktor naczelny. – Podobnie do nas, markę Dunlop tworzą ludzie z pasją, którzy kreują innowacyjne rozwiązania i przecierają nowe szlaki. Potwierdzali to wielokrotnie wprowadzając nowatorskie technologie. Już przed 1920 rokiem powstawały opony Dunlop do samochodów przekraczających prędkość 320 km/h (200 mil/h). Był to początek nowej, ogarniającej cały świat pasji do sportów motorowych i wysokich osiągów. Jestem przekonany, że z takim partnerem jak Dunlop możemy stworzyć jeszcze lepszy i większy serwis.

– Fani i sympatycy rajdów samochodowych oraz innych sportów motorowych to osoby aktywne, które lubią wysoki poziom adrenaliny i lubią poczuć pozytywny dreszczyk emocji – mówi Marcin Nowomiejski, brand manager Dunlop, Fulda. – Tacy właśnie kierowcy wybierają opony Dunlop. Z myślą o nich nieustannie proponujemy rewolucyjne technologie, przekraczamy granice i wykorzystujemy naszą wiedzę oraz bogate doświadczenie, aby udoskonalać nasze produkty. Jestem przekonany, że osoby szukające informacji o swych ulubionych dyscyplinach motosportu odwiedzają między innymi serwis Rajdy24.pl, więc współpraca serwisu i Dunlopa jest naturalna.

Wining car design_Original_10335

Dunlop, marka należąca do The Goodyear Tire & Rubber Company, jest jednym z wiodących światowych producentów opon klasy high i ultra high performance, z imponującą historią sukcesów i rekordów w sportach motorowych. Bogate doświadczenie firmy w dziedzinie wyścigów opiera się na ciągłym rozwoju innowacyjnych technologii projektowania i produkcji opon do codziennej jazdy.

Goodyear jest jednym z największych producentów opon na świecie. Wytwarza opony, wyroby gumowe oraz środki chemiczne w 50 zakładach w 22 krajach. W Polsce firma oferuje opony takich marek, jak: Goodyear, Dunlop, Fulda, Sava i Dębica. Jest także głównym akcjonariuszem Firmy Oponiarskiej Dębica S.A., która jest największym tego typu zakładem w Europie, zatrudniającym prawie 3000 osób.

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]bla865

Firma BLACHDOM PLUS została założona w roku 2001. Początkiem działalności była dystrybucja blaszanych pokryć dachowych i elewacyjnych, systemów rynnowych, okien dachowych, folii i membran paroprzepuszczalnych oraz innych akcesoriów związanych z konstrukcją dachów. Doświadczenie uzyskane na tym polu jak i dalsza chęć rozwoju, pomogły w podjęciu decyzji o rozpoczęciu produkcji. Od roku 2006 funkcjonuje nowoczesny, wybudowany od podstaw zakład produkcyjny w Rybarzowicach k/ Bielska-Białej, gdzie wytwarzane są 4 profile blach dachówkowych, panele dachowe „na rąbek” oraz 5 profili blach trapezowych. Park maszynowy uzupełniają maszyny przeznaczone do cięcia taśmy na blachy płaskie jak również służące do produkcji elementów wykończeniowych z blachy ( obróbki blacharskie).

12028730_914757708559545_7481589301826731171_o

W 2008 roku wychodząc naprzeciw potrzebom dynamicznie rozwijającego się rynku zamówień, uruchomiono drugi zakład produkcyjny we Wrocławiu. W chwili obecnej ten zakład produkuje profil blachodachówki Bona oraz 3 profile blach trapezowych. Opierając się na parku maszynowym najnowszej generacji, jesteśmy w stanie zrealizować więcej zamówień naszych klientów dbając przy tym o stosunkowo krótki termin realizacji. Nowoczesne maszyny do profilowania pozwalają uzyskać produkt o wysokiej jakości oraz estetycznym wyglądzie. Firma posiada własną sieć sprzedaży w postaci 17 oddziałów. Dopełnieniem sieci sprzedaży jest szerokie grono współpracujących dealerów na terenie całego kraju obsługiwanych przez doświadczonych handlowców. Prócz tego firma uruchomiła także dwa oddziały działające poza granicami Polski – na Słowacji oraz w Czechach.

Gwarantem produkowania wyrobów najwyższej jakości jest wdrożony w firmie System Zarządzania Jakością ISO 9001:2009.

 

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_column_text]aviasile17856

Kolejna firma dołączyła do partnerów serwisu Rajdy24.pl. Jest nią Silesia Oil, jeden z czołowych, polskich producentów produktów smarowych marki AVIA, wspierający rajdy samochodowe w różny sposób. Jest to m.in. sponsoring Rajdu Mikołowskiego, a w Rajdzie Barbórka logotypy spółki można było oglądać na Syrenie Meluzynie R.

– To zaszczyt, że tak duża, polska firma dołączyła do grona naszych partnerów, za co już teraz bardzo dziękuję – mówi Gabriel Borowy, redaktor naczelny Rajdy24.pl. – Pozwoli to przyspieszyć rozwój serwisu i umożliwi przedstawianie Wam bardziej wartościowych materiałów. Serwis napędzany jest przez odwiedzających, których liczba ciągle rośnie – w minionym miesiącu odwiedzaliście nas ponad 200 tysięcy razy! Dzięki wsparciu Silesia Oil, a także pozostałych naszych partnerów, Goodyear z marką Dunlop oraz Blachdom Plus, mamy możliwość sprostania Waszym oczekiwaniom.

_MG_6804– Niezmiernie cieszy nas fakt rozpoczęcia współpracy z serwisem Rajdy24.pl – mówi Marcin Pinocy, Dyrektor Produkcji. – Naszą firmę tworzą ludzie, którzy z racji profilu działalności pasjonują się motorsportem, dlatego nie wyobrażaliśmy sobie innej drogi. Wsparcie redakcji serwisu Rajdy24.pl będzie w tej kwestii nieocenione. W miarę naszych możliwości angażowaliśmy się do tej pory w rajdach samochodowych, wyścigach oraz skokach narciarskich. W tym roku planujemy pomóc zawodnikom w startach na różnym poziomie zawodów – amatorskich i okręgowych, ponadto kontynuujemy współpracę z Automobilklubem Tyskim w aspekcie Samochodowych Mistrzostw Tychów na torze Fiat Auto Poland i Rajdu Mikołowsko-żorskiego. Zaangażowanie w motorsporcie pozwala nam rozwijać nasze produkty i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Silesia Oil to producent olejów i smarów, znany w kraju głównie z rozwiązań dedykowanych dla przemysłu. Produkty dla branży motoryzacyjnej są oferowane pod europejską marką AVIA. Najwyższa jakość wyrobów wynika z ciągłego nadzoru centrali, której siedziba znajduje się w Zurychu. W Europie znajduje się ponad 2900 stacji benzynowych AVIA, do których firma dostarcza swój asortyment. Ciągły rozwój i polityka firmy nastawiona na wytwarzanie najwyższej jakości wyrobów naturalnie wymusiła zaangażowanie w sporty motorowe. Aktualnie dopracowywana jest linia produktów aerozolowych szczególnie dedykowana do serwisów rajdowych – będą one eksploatowane w najcięższych warunkach pracy, czyli w rajdach samochodowych, ponieważ to najlepszy poligon do testowania i rozwijania produktów.

 

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Do Góry