Kajetan Kajetanowicz wystartuje w 57. Rajdzie Barbórka 2019
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Sordyl i Korzeniowski wygrywają rajd i mistrzostwa!
45. Rajd Cieszyńska Barbórka 2019: Kto, co, gdzie i kiedy?
Kajetan Kajetanowicz ma nadzieję na kolejny sezon w WRC
Sebastien Ogier i Elfyn Evans łączeni z Toyotą
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: WRC

Paddon podpisał trzyletni kontrakt z Hyundaiem

W dniu dzisiejszym zespół Hyundai Motorsport poinformował o podpisaniu trzyletniego kontaktu z Haydenem Paddonem. Co prawda team nie określił jasno czy będzie to pierwszy czy też drugi zespół, można jednak przypuszczać, że Nowozelandczyk częściej będzie pojawiał się w pierwszym z nich.

– Cieszę się, że udało się przedłużyć naszą współpracę z Haydenem na kolejne trzy lata, będzie z nami na każdej rundzie WRC mówi Michel Nandan, szef zespołu. – Odkąd dołączył do naszego zespołu w roku ubiegłym okazał się dobrym uzupełnieniem. Jeździ równo, szybko i jest zdeterminowany do polepszania tego. Od początku naszego programu w WRC chcieliśmy wspierać młode talenty i Hayden pokazał, jak skuteczne może to być. Osobiście nie mogę się doczekać aby zobaczyć jak będzie wyglądać jego rozwój w najbliższych trzech latach z Hyundai Motorsport.

– Jestem podekscytowany podpisaniem kontraktu na kolejne trzy lata – komentuje Paddon. – Ostatnie dwa sezony były niesamowitą podróżą i wiele się nauczyliśmy. Zespół pomógł mi się rozwijać i patrząc na wyniki nie mam wątpliwości, że wkrótce będziemy zwyciężać. Wszyscy pracujemy nad tym aby zostać mistrzami i mocno wierzę, że Hyundai Motorsport zaoferuje mi najlepszą pomoc w osiągnięciu celu. Przede wszystkim jednak musimy dążyć do pierwszego zwycięstwa w rajdzie i to jest mój osobisty cel na rok 2016.
Do Góry