Thierry Neuville i Nicolas Gilsoul wygrywają Rajd Monte – Carlo 2020!
Rajd Monte – Carlo 2020 (OS14) – Neuville liderem w “generalce”!
Elfyn Evans liderem “Monte” w sobotę. Thierry Neuville odrabia straty
Rajd Monte – Carlo 2020 – Sebastien Ogier liderem po ośmiu oesach
Elfyn Evans liderem po pierwszej pętli Rajdu Monte – Carlo 2020
previous arrow
next arrow
Slider


Kategoria: PPC, RO, KJS, RSMŚl

OS 3: Lesiak i Biernot powiększają przewagę

Kolejną próbę na swoje konto zapisali Jakub Lesiak i Łukasz Biernot. Załoga jadąca Hondą Civic Type-R pokonała drugi przejazd próby Inwałd PARK w czasie 2:04,1s, o 3,2s lepiej niż Kamil Makuchowski i Łukasz Denkiewicz (Honda Civic). Trójkę uzupełnili Krzysztof Borowiecki i Mateusz Martynek (+3,3s, Honda Civic Type-R).

Czwarty czas uzyskali Tomasz Zbroja i Piotr Walczak (+3,5s, Renault Clio). Marek Sąsiadek i Jakub Wróbel zajęli piąte miejsce (+3,9s, Honda Civic), szósty był Piotr Baran z Michałem Paciejem (+4,0s, Honda Civic). Na siódmym miejscu uplasowali się Jakub Szewczyk i Maciej Wilk (+4,1s, Honda Civic Type-R). Michał Kwieciński i Sebastian Dwornik uzupełnili pierwszą ósemkę (+4,6s, Honda Civic Type-R).

Lesiak ma już 17,9s przewagi nad drugim Baranem – ex aequo z nim plasuje się Makuchowski. 18,9s traci Szewczyk, piąty jest Sąsiadek (+20s), szósty Zbroja (+21,5s), siódmy Kwieciński (+22,2s) – równo z nim Kostka. Dziewiątą pozycję zajmuje Osiak (+24,1s), dziesiąty jest Jurasz (+26,7s).

Kary na pierwszej pętli otrzymali: Knapik, Lizończyk i Franiszyn (po 10s), Kosińska (30s), Dukat (1 minuta) i Konar (1 minuta i 10 sekund).

Zobacz nieoficjalne wyniki rajdu (bez kar!)

You may also like
Do Góry