WRC: Toyota i M-Sport zadowolone z postępu prac nad hybrydami
WRC: Copact Dynamics wyłącznym dostawcą systemu hybrydowego
Wirtualny Rajdowy Puchar Polski 2020 – odpowiedź na czas epidemii
51. Rajd Festiwalowy 2020 odwołany
Prodrive zainteresowany pomocą w budowie respiratorów w Wielkiej Brytanii
previous arrow
next arrow
Slider

O nas

Serwis Rajdy24.pl to internetowe centrum rajdów samochodowych. Serwis tworzony przez pasjonatów dla pasjonatów. Znajdziesz tu najważniejsze aktualności, zapowiedzi, podsumowania i relacje z rajdów amatorskich, ogólnopolskich, mistrzostw. I wiele, wiele więcej.

Zachęcamy firmy do współpracy partnerskiej oraz reklamy. O ofertę zapytaj tutaj.

Jak się z nami skontaktować?

E-mail: [email protected]
Telefon: +48 606 923 277

Chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami, utworzyć felieton, opublikować apel? A może chciałbyś dołączyć do naszej redakcji? Czekamy na Ciebie. E-mail wyżej.
Informacje prasowe: publikujemy informacje dotyczące zawodników, rajdów samochodowych itp. Prosimy o wysyłanie informacji w formacie .doc wraz ze zdjęciem z prawami do publikacji.

Pobierz nasz logotyp w różnych formatach

Skład redakcyjny

angelika_gwiazda_rajdy24

 Krzysztof Lewandowski

Redaktor naczelny
Szef działu filmowego,

Laura Gut

Zastępca redaktora naczelnego

Angelika Gwiazda

Gabriel Borowy

Redaktor naczelny serwisu Rajdy24.pl w latach 2014-2017.

Motoryzacją interesuje się od momentu narodzin. Według moich rodziców, w wieku 4 lat rozpoznawałem większość marek samochodów. Na swój pierwszy rajd poszedłem z tatą, w wieku 7 lat. Był to Rajd Śnieżki. Po serwisie, który miał miejsce na terenie jednostki wojskowej w Jeleniej Górze, przyszedł czas na kolejny odcinek specjalny – Stanąłem na jednym z prawych zakrętów, gdzie nawierzchnia przechodziła z asfaltu na kostkę brukową. W pewnym momencie Fiat Cinquecento wpadł w poślizg i pięknym slajdem przejechał obok mnie. Wtedy postanowiłem zostać kierowcą rajdowym. Współpracuję z portalem od 2014 roku. Wywiady, publicystyka i kontakt z ludźmi to coś, co lubię najbardziej. Z samochodami mam kontakt od dzieciństwa. Rajdami samochodowymi interesuję się od wielu lat. Znam ten świat od strony kibica, członka zespołu i z perspektywy “prawego fotela”. Rozmowa, wyzwania oraz intensywnie spędzany czas, to jest to co lubię! Dlatego studiowałam dziennikarstwo, bo w tym zawodzie wiele się dzieję ? Teraz czas połączyć pasję z wiedzą, startując z Rajdy24.pl w nową przygodę ? W życiu mam dwie główne pasje – dziennikarstwo oraz rajdy samochodowe. Dziennikarzem chciałam być od najmłodszych lat. Znajomi zawsze twierdzili, że zadaje za dużo pytań, a mi było trudno okiełznać moją ciekawość. Moim marzeniem i celem jest połączenie dziennikarstwa z rajdami. Już jako dziecko uwielbiałam zapach benzyny, a każda jazda samochodem sprawiała mi radość. Odkąd wsiadłam za kierownicę mojego pierwszego samochodu – Hondy Civic, wiedziałam, że chcę od jazdy czegoś więcej. Niedługo później zdecydowałam się na zakup rajdówki – Peugeota 106. Portal Rajdy24 pomaga mi łączyć ze sobą te pasje – daje przestrzeń na pisanie i relacjonowanie wydarzeń z rajdowego życia, a także wspiera mnie w startach.  Były redaktor naczelny i współtwórca oficjalnego serwisu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, RSMP.pl (2011 – 2013), twórca serwisów RajdowyPuchar.pl (od 2008 roku) i BESTOFRALLY.pl (od 2012 roku), zamieszany w organizację, promocję i generalnie wszystko co związane z tym sportem. Od listopada 2014 roku rozwijał wymysł wyobraźni sprzed kilku lat, czyli Rajdy24. – O sobie mogę powiedzieć tyle, że lubię długo spać i chyba każdy w moim otoczeniu już o tym wie. Doba mogłaby mieć 48 godzin, bo w życiu najważniejszy jest sen… 🙂 A tak poważniej: chyba nie potrafię siebie sam opisać, dlatego opis „o mnie” pozostawiam Tobie. Jeśli mnie znasz to pewnie jakąś opinię już masz, jeśli nie – może ten serwis pozwoli Ci ją wykreować.
 

 

 

Współpraca

Współpraca z fotografami: Arkadiusz Bar, Łukasz Koziarski, Tomasz Macherzyński, Łukasz Kufner, Tomasz Kaliński, Jakub Borowy, Marcin Snopkowski, Maciej Niechwiadowicz, Kamil Bać, Tomasz Płoszaj, Jacek Żurawski, Josef Petrů, Janusz Boruta, Jakub Żołędowski, Marcin Szarzyński, Marcin Hennek, Mateusz Banaś, Marcin Brzeziński, Zbigniew Malczyk, Jakub Nazim, Mirosław Jąkała, Paweł Szarzyński

Relacje filmowe dostarcza serwis rsmp.tv

Relacje filmowe dostarcza serwis rsmp.tv

Do Góry